gebe
  1. unutulmaz1222222

unutulmaz1222222 Forum Okuru

ben kuşumu kendime alıştıramıyorm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında unutulmaz1222222 tarafından paylaşıldı.

benim bi muhabbet kuşum var ama kendime alıştıramıorm

ben kuşumu kendime alıştıramıyorm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendını kuş zanneden KEÇİLER

kendını kuş zanneden KEÇİLER

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben kendimi sende unuttum

Ben kendimi sende unuttum

SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok.. Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.? MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.? AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam.. Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur , kıyamam .. MutLu hayatLara doğru yürüsem, Seni ,...
  3. kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim

kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim

kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim ? Merhaba arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla bu sitede kuşlar hakkında ve eğitimleri hakkında da yardımcı oluyorsunuz. sizden bir ricam olacak ben kuşumu kendime alıştırmak istiyorum peki nasıl yapacağım:S

Sayfayı Paylaş