gebe
  1. Faceciii

Faceciii Forum Okuru

Ben sizlerden Facebook da utanma ifadeleri istiyom

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Faceciii tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım bu facebookta insanlar utanma smileleri kullanıyorlar bunun kısa yollarını bana biriniz anlatabilir mi yada resim olarak atabilir mi bende bu ifadelerin kısa yollarını ve nasıl yapıldığını bilmek istiyorum teşekkürler.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba faceci bize facebook için utanma işaretinin nasıl yapıldığını sormuşsun bizde sadece utanma işareti ile kalmayıp diger facebook işaretlerinin klavyede nasıl yapıldığı hakkında ki bilgileri paylaşıyoruz.;) Tüm facebook ifadeleri aşağıdaki gibidir, utanma ifadesi çıkarmak için klavye ile :'(
    facebook.jpg

Ben sizlerden Facebook da utanma ifadeleri istiyom konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen... "AZ DA OLSA UTANMAM VAR"!..

Gülşen... "AZ DA OLSA UTANMAM VAR"!..

Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı makyajıyla dikkat çeken Gülşen, kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı. KASTAMONU'nun Taşköprü İlçesi'nde bu yıl 22'ncisi düzenlenen Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapamında konser veren pop şarkıcısı Gülşen, binlerce kişiyi coşturdu. Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı...
  2. ayışıgı sizlerle tanışmak istiyo herkese merhaba

ayışıgı sizlerle tanışmak istiyo herkese merhaba

slm ben hülya yeni üye bu siteyi tesdufen buldum cok memnun kaldım hersey mevcut ememgi gecen arkadaşların ellerıne saglık cok guzel bı sıte
  3. siz neyin tarifini  istiyosunuz

siz neyin tarifini istiyosunuz

arkadaşlar siz istediğiniz tarifi yazın ister kek börek tatlı ister yemek siz sorun tarifleri bende size yazayım.
  4. facebook yeni yüz ifadeleri

facebook yeni yüz ifadeleri

facebook yüz ifadeleri şekilleri klavye kısa yolları face yüzn ifadeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler sosyal paylaşım sitesi fecebook'un yeni yüz ifadelerini sizlerle paylaşıyoruz biz tüm melekler facebokk ta topalnmıştıkk bu yeni yüz ifadeleri siz meleklerinde işine yarayacaktırr :D:D
  5. 2014 Facebook Smiley İfadeler

2014 Facebook Smiley İfadeler

facebook ifadeler, facebook gizli ifadeler, facebookda smiley yapma Sosyal paylaşım ağı facebook da en çok beğenilen ifade ve smileyları yapmanız için gereken klavye kodları ile istediğiniz smileyı yaparak yazılarınız da ve sohbetleriniz de farklılıklar yaratabilirsiniz. Dünyanın belkide en büyük sosyal ağı facebook, online sohbet sistemini açtıktan sonra art arda bir çok yenilik...

Sayfayı Paylaş