gebe
  1. nilözgül

nilözgül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bende Geldim...

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında nilözgül tarafından paylaşıldı.

Merhaba Ben Nil. 24 yaşındayım.. İstanbulda ikamet etmekteyim. Melekler Mekanı'nı internette bilgi ararken gördüm. Ve bir çok bilgi kazandım. Teşekkür ederim öncelikle.

Birçok bayan gibi benimde sorunlarımı paylaşacak dostlara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim...

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza hoşgeldin Nil sağlam dostluklar kazanıp hoşça vakit geçireceğinin garantisini veriyorum sana;) Keyifli forumlar bol ve faydalı paylaşımlar dileklerimle...

3. nilözgül

nilözgül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim...

Bende Geldim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende geldim:)

bende geldim:)

merhaba;:angel: meleginiz geldi :melek:ben ezgi 17 yaşındayım ankaralıyım ankarada oturuyorum:)siteye yeni üye oldum:d040:iyiki olmuşmuyum:a050:
  2. bende geldim bende.....

bende geldim bende.....

selam arkadaslar benide aranıza alirmisiniz? siteniz cook beyendim ve cok farklı farklı konular umarim benide aranıza alirsiniz? şimdiden hepinize tesekkür ediyorum
  3. bende geldim :)

bende geldim :)

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım tesadüfen bu siteyi buldum ve çok hoşuma gitti,inş sizlerlede kaynaşırız en kısa zamanda :)
  4. Bende Geldim *.*

Bende Geldim *.*

iLkimsu' Merhaba melekler forumu şans eseri gezerken buldum ve hemen üye oldum,oldukça yararlı bilgiler buldum burada kendim de yararlı şeyler paylaştım diye düşünüyorum ( :D ) İstanbul'da yaşıyorum.Müzik dinlemeyi,kitap okumayı,gezmeyi forumda takılmayı seviyorum.Facebook'ta melekler mekanında daha cok zamanımı geçiriyorum doğal olarak.İlgi alanlarım fotoğraf çekmek.photoshop yapmak.deneme...
  5. Bende geldim :) ♥

Bende geldim :) ♥

Selaaaaaam. Ismim fatos. 17 yasindaym. Belcikada yasiyorum. :) Benide araniza alirsaniz sevinirm.. :)

Sayfayı Paylaş