gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende herkez gibi olmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben henüz 12 yaşındayım ama eskiden canım sıkılınca kendi kendime hemen elime bir bez alıp toz alırdım domestosla veya deterjan türleriyle belkide o yüzden olabilir genellikle sağ elimi o deterjanlı suya çok soktuğum için de olabilir sağ elimin eklem yerleri hani burkulan şerleri olur ya çizgili çizgili işte benimde oralarım çok şişik ve büyükler ama sol elimin çizgili yerleri çok güzel incecik bunun nedenlerini ve yapmam gereken önerilerinizi bana söylerseniz çok sevinirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili küçük misafirimiz,bu konuda sana ilk yardımı annen yapacaktır.Rahatsız olduğun bu durumu annene anlatman ,yanlış bir harekette bulunmaman için çok önemli..Biz uzaktan uzağa senin yaşında bi kardeşimize öneri de bulunursak hata yapabiliriz.Belki sen gözünde büyütüyorsundur,kimbilir.Tam gelişme çağındasın..En doğru tavsiyeleri sana annen verecektir..Mutluluklar..:tik:

bende herkez gibi olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bende mod olmak istiyorum

Bende mod olmak istiyorum

Sevgili adminlerim bende mod olmak isitiyorum..
  2. bende bende mod olmak istiyorum

bende bende mod olmak istiyorum

bende bende mod olmak istiyorum
  3. bende mod olmak istiyorum

bende mod olmak istiyorum

eğer beni m.m yönetimine layık görürseniz bende mod olmak istiyorum
  4. Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Merhaba 3 senelik evliyim. Düzensiz adet ve hormon bozukluğum var. 1 senedir tedavi oluyorum. Ama sonuçlar hep aynı :( Hamile kalmam için önce tedavimi bitirmem gerekiyormuş. Polistik over rahatsızlığım var. 4 aydır regl olmuyorum. Geçen ay doktora gittim. GLANGE 850 mg ve DIANE 35 DRAJE verdi. Kullanımın 1. ayı bitmekte ve adet oldum. 3 ay boyunca kullanacağımı söyledi doktor...
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş