gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bengü - İki Melek 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bengü iki melek kıyafetleri bengü kıyafetleri bengünün elbiseleri bengünün elbiseleri Türk pop müziğinin her ne kadar ben sevmesemde:D:D:D sevilen isimlerinden olan Bengü İki melek albümü ile Hayranlarının karşısında. Geçen albümüde olduğu gibi Serdar Ortaç' dan destek gören Bengü' ye bu albümünde Yalın' da eşlik ediyor.Bengü, şarkıları kadar albümü için fotoğrafçı Mehmet Turgut'a çektirdiği imaj fotoğraflarıyla da çok konuşulacağa benziyor.... Yalın ve Serdar Ortaç şarkıları dışında Şehrazat ve Sinan Akçıl'ın da en güzel bestelerinden alarak albümüne koydu.

Bengü - İki Melek
    İki Melek
    Kocaman Öpüyorum
    Özetle Ben Aşığım
    Bu Yazı Bir Kenara Yaz
    Gelen Seni Soruyor
    Biz Mi Ayrıldık
    Sen Yoksan
    Aşk Mevsimi
    Elveda
    Ayrılık Hazırlığı
    İki Melek (Club Versiyon)

Bengü - İki Melek 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  2. Bengü resimleri

Bengü resimleri

bengü resimleri bengü resmi web sitesi fotoları fotoğrafları
  3. Bengü Resimleri

Bengü Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2009 Benetton Kış Koleksiyonu burada meleklerim

2009 Benetton Kış Koleksiyonu burada meleklerim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bengü--Hala

Bengü--Hala

Zaman olsaydı da sana doysaydım, Hiç geçmediki aşk, hiç bitmediki aşkım. Canımı alsaydın da yine kalsaydın, Hiç sevmedin mi aşkım? Hani uzun gecelerde bizden konuşurduk ya, Bitmez sanıyorduk ya, dünya ne güzel dünya. Sabır dedim ne güzel şey, tanrım beni de gördü, Düşler kuruyorduk ya, dünya ne güzel dünya. [Nakarat] Hâlâ yüreğim sana aç, hala buralar sessiz, Olmaz adamım olmaz, asla...

Sayfayı Paylaş