gebe
  1. dadlu_shimariq

dadlu_shimariq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Beni güzel hatırla GİDİYORUM.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında dadlu_shimariq tarafından paylaşıldı.

Beni güzel hatırla bunlar son satırlar...Farzetki bir rüzgardım esip geçtim hayatından..yada bir yağmur,sel oldum sokağında sonra toprak çekti suyu... Kaybolup gittim belkide bir rüya idim senin için...Uyandın ve ben bittim...Beni güzel hatırla..Çünkü sevdim seni ben herşeyini...Sana sırdaş oldum,dost oldum koynumda ağladın..Yüzüne vurmadım hiçbir eksikliğini...Beni üzdün kınamadım...Alışıktım vefasızlığa el oldun aldırmadım...Beni güzel hatırla...Sana unutulmaz geceler bıraktım...En yorgun sabahlar...Sana gülüşümü,gözlerimi sonra sesimi bıraktım...En güzel şiirleri okudum gözlerine baka baka...Söylenmemiş merhabalar sakladım her köşeye... Vedalar bıraktım dudaklarda...Ne ararsan bir sevdanın içinde; Fazlasıyla bıraktım ardımda...Beni güzel hatırla...Dizlerimde uyuduğunu düşün...Saçını okşadığımı,üşüyen ellerini ısıttığımı...Mutlu olduğun anları getir gözünün önüne...Alnından öptüğüm dakikaları...Birazdan kapını çalan kişinin ben olabileceğimi düşün! ..Şaşırtmayı severim biliyorsun! .Bu da sana son sürprizim olsun...Şimdi seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum...
    Beni güzel hatırla

GİDİYORUM...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Temmuz 2015
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Kaybolup gittim belkide bir rüya idim senin için...Uyandın ve ben bittim...Beni güzel hatırla..
    emeğine sağlık tatlım:(

3. dadlu_shimariq

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler cnm..

4. senede1gun

senede1gun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    orhan weli kanık satırları...
    güzeLdi

5. dadlu_shimariq

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okuan göslerinise sağlık tşkler..

Beni güzel hatırla GİDİYORUM. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Hatırla Beni Şarkılarda

Mustafa Sandal - Hatırla Beni Şarkılarda

Kimsenin hakkı kimsede kalmaz Sana hakkımı helal etmiyorum Kırdın incittin tertemiz kalbimi Asla düzelmez asla düzelmez Hatırla beni şarkılarda Başın dönerse bu dünyada Sözüm geçmese de rüyada Uyutmayacağım seni bu gece Anılar benimle yaşıyor Sanki biribirinden kopuyor Sevenler bana Hesap soruyor sanki __________________
  2. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  3. Kendine bak ve beni hatırla...!

Kendine bak ve beni hatırla...!

fal bak kendine kendine fal bak mevlana ayna şiiri ve beni hatırla beni hatırla Kendine bak ve beni hatırla...! Bilemezsin, Sana verecek bir armağanı ne çok aradığımı. Hiçbirşey içime sinmedi. Altın madenine altın sunmanın ne anlamı var. Ya da okyanusa su. Düşündüğüm her şey Doğu'ya baharat götürmek gibiydi. Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, çünkü...
  4. Nazan öncel beni hatırla

Nazan öncel beni hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  5. Beni Güzel Hatırla

Beni Güzel Hatırla

cemal süreyya beni güzel hatırla beni güzel hatırla cemal süreya süreya bunlar son satırlar farzet ki bir rüyaydım esip geçtim hayatından sözleri Beni güzel hatırla bunlar son satırlar Farzetki bir rüzgardım esip geçtim hayatından Yada bir yağmur,sel oldum sokağında Sonra toprak çekti suyu... Kaybolup gittim belkide bir rüyaydım senin için Uyandın ve ben bittim Beni güzel hatırla... Çünkü...

Sayfayı Paylaş