gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

beni sevmeyin...

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] resimrehberi.com

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: beni sevmeyin...
    Kız biz seni seviyoruz nasıl sevmeyelim kalbimize kilitmi vurucaksın:D

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bencede carızmam..senın guluşun yeter beeee..

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:D:D
    canlarim benim ya yerim sizi :D:D
    cok tsk ederim :D:D

beni sevmeyin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevmeyİn Benİ

Sevmeyİn Benİ

Cesaretiniz yoksa sevmeyin beni! Mesafeler aşacaksa duygularınızı, kaçacaksanız bucak bucak benden, arkadaşım olarak kalmayı isteyip itiraf edemeyecekseniz sevginizi SEVMEYİN BENİ!!! Sevgi oyuncak oldu herkesin elinde. Kalpler hep yaralı, gözler yaşlı. Seven bırakıyor, sevilen hergün kırılıyor parçalanıyor... Neden bütün bunlar? Cesaret istemez mi aşk? Biraz tutku, şefkat, sadakat istemez...
  2. Çocuğunuzu abartılı şekilde sevmeyin

Çocuğunuzu abartılı şekilde sevmeyin

Aydın Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) Psikoloji Danışmanı Ece Ercan,''Ailenin aşırı hoşgörüsü, sevgisi ve çocuğa olan düşkünlüğü çocuğu bencil yapar'' dedi. Ercan, çocukların belirli dönemlerde hayattan edinmeleri gereken deneyimlerini edinememeleri durumunda yaşama ve çevresine uyum sağlamakta güçlük çekebildiklerini ifade etti. Abartılmış sevgi ve aşırı koruyucu tavırla büyütülen...
  3. çocuklarınızı ısırarak sevmeyin

çocuklarınızı ısırarak sevmeyin

Minik çocuklar sevimli hareketleriyle çoğu zaman yetişkinlerin kanını kaynatır. Birçok insan ise sevgisini ifade etmek için genelde ya bebekleri ısırarak ya da sıkarak severler. Ancak bu davranışın birçok zararı bulunuyor.Isırmadan önce düşünün!!!!:) Çocuklar sevilirken genelde öpülür, sıkılır ya da ısırılır. Halbuki ısırarak sevmek, çocuğun dişlerini çıkardığı bir dönemde çocuğun da...
  4. Bendensin....

Bendensin....

30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim artık ışıkta bile seçemiyor; diyorsa bir insan korkarım artık yaşamaktan.... Okuduğumda çok etkilendim meleklerim inşallah sizlerinde hoşuna gider... BENDENSİN 30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim...

Sayfayı Paylaş