gebe
  1. enazimlisinden

enazimlisinden Forum Okuru

benim değişim günlüğüm

Konu, 'Çöplük' kısmında enazimlisinden tarafından paylaşıldı.

:argue::argue:merhaba melekler mekanı :)
    siteyi kurcaladım fakat pek anlamadım:(
    ben hayatıma yeni bir yön vermek istiyorum mesela spoara ve diyete baslıycam yarın hayatımı dahada düzene koymak istiyorum 70 kilo civarındayım ve 60 olmalıyım en az :hayal: spor ve diyet arkadaşı var mı

benim değişim günlüğüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Kimlere Değiştin

Beni Kimlere Değiştin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Benim Günlük Kıyafet Kombinlerimi gördünüz mü

Benim Günlük Kıyafet Kombinlerimi gördünüz mü

Günlük Kıyafet Kombinleri günlük kıyafet kombinleri giysi kombinleri kıyafet 2011 günlük kıyafetler 2011 Uzun zamandır günlük kıyafetler yayınlamıyordum kızlar bugün bişeyler yapalım dedim :) Seçin beğenin melişlerim :)
  3. benim günlüküm

benim günlüküm

selam günlük...! önce bi tanışalım been meloo laz'ım asabiyim dadluyum değişik ruh hallerindeyim :D:D hafifden kaçık biriyim :D bi sevdiceğum var onu askere göndericem bu ay inşallah o zaman 15 ay başını ağrıticiim :smokin: şimdiden sölim hazılıklı ol :D:D hadi şimdilik kendine iyi bak byyyy :6:
  4. buda benim günlüğüm ......

buda benim günlüğüm ......

bu mudur günlük herşey hayat ben hayatın darbesini doğarken yaşayanlardanım aslında neredeyshiç mutlu olmamışım ama gel gelelim insanlar beni hep mutlu görmüşler nasıl yapıyorum yaada yapıyodum sert bir kaya gibi hatta duygusuz gibi durmayı bilmiyorum ama artık yapamıyorum yüzüme gülücük mutlu kız maskesini takamıyorum suratım çok düştü biliyorum babam hep derdi ben ölünce kimse sahip çıkmaz...

Sayfayı Paylaş