gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Benİmde İhtİyacim Var..........

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Melekler benimde pohpohlanmaya ihtiyacım var bana bi yardımcı olsanız diyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Benİmde İhtİyacim Var..........
    oy oyyy tülsücüm ilgimi istermiş ee bende şimdi onu ilgiye boğmazmıymışım:D:D
    canım senin pohpohlanmana gerek yokki benim hakkımdaki gerçekleri yazın desen yeter di :)
    sen meleklerin en cicisisin sen şirin bir melekciksin avatarı en asil olansın sen bir tanesin sen tülsü işte daha ne denir ki tülsü içinde en güzellikleri barındıransın işte daha fazla söze gerek yok :)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım tülsücüm benimmm sen meleklern en iyisisin en muhteşemi en olgunusun çok seviyom kıs seni canım ablalarımdan bir tanesisin

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sen dunyalar talisi
    sen dunyalar sirini
    sen dunyalar iyisi
    sen gercek ve iyi bir dostsunn,sevgiler canm,

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bitanem yazdıkların o kadar güzel ki sana teşekkür etmek istedim asil dostum ***** benim

Son düzenleme: 12 Mart 2008
  6. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım çok teşekkür ederim sana can arkadaşım mekanın incisi minik melegim benim

7. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    nisancım sanada güzel kelimelerin için çok teşekkür ederim sizler mükemmel dostlarsınız

8. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

tülsüm sen harika bir insansın
    sen kanatsız melek sin canım benim
    sen çok tatlısın
    sen kelimelerle anlatılmayacak kadar özel ve güzelsin canım benim
    sen dünyanda bitanesin
    sen çok iyi bi dost arkadaşsın canım benim

Benİmde İhtİyacim Var.......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim bilginize ihtiyacım var..

Meleklerim bilginize ihtiyacım var..

Meleklerim.. Kış geldi soğuklar kapıya dayandı... ki bugün fena yağmur yağdı.. Neyse kış geldi havalar soğudu ve doğal gaz kuyruklarının sıraları hergecen gun artmakta... iki bucuk yıllık evliyim canlarım ve 2 yılldır kombiyle ısınmaktaydık.. Fakat bu yıl daha ekonomik ısınmak zorundaız.. Biraz madii problemlerimiz baş gosterdi... kocaman evde desemde inanmayın ufacıkev :D eşim le ben...
  2. melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

melekleeeeeer yardımınıza ihtiyacım var

birçoğunuzun bildiği üzre sevgilim konyada askerlik yapıyo ve yemin töreni var 24 ünde. onun ailesiyle birlikte gidicez. yemin töreninden sonra evci çıkabiliyo yani orda kalabilirsek o da bizle kalabilcek pazar gününe kadar. netten araştırdım otelleri falan ama pahalı. konya meramda arıyoduk bu arada. günlük kiralık evlere bakim dedim netten ama pek birşey bulamadım. öğretmenevine baktık kişi...
  3. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  4. polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

arkadaşalar merhabalar hayırlı kandiller öncelikle. 2 yıldır evliyim. korunmayı yeni bıraktık fakat adetlerimde düzensizlik başladı. doktorum pko olabıleceğimi söyledi. düzenli yumurtlama takibi yaptırdım . yumurtalarım çok büyümeden çatladığını gördük. Moralim bozuldu elbette. adetim bitti bir kaç gün sonra yeni bir kanama ile karşı karşıya kaldım! moralim bozuldu ciddi anlamda....
  5. dertleşmeye ihtiyacım var

dertleşmeye ihtiyacım var

mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı. Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay...

Sayfayı Paylaş