gebe
  1. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Benimde köşem olsun :)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Şam şeytanı tarafından paylaşıldı.

Herkesin köşesi olurda Şam şeytanı'nın olmaz mıı ? Diye düşündüm ve bende kendime bir köşe açtıım :) Tüm melekleri köşeme bekleriim çay , börek , çörek , kek yapııp getiricem ben size :) Geldiginiz için teşekkür ederim :)

2. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hiç kimse gelmemiş köşeme depresyona girdim biraz Nutella yiyeyim :(

Benimde köşem olsun :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Merhaba Melekler,bende burdayım haydi herkesi buraya çagırıyorum.İşte size sorum? YENİ EVLİSİZ VE EŞİNİZLE YEMEĞE ÇIKTINIZ.FAKAT ODA NE ESKİ ERKEK ARKADAŞINIZ DA ORADA VE SİZİ GÖRDÜ YANINIZA GELİYOR?NE YAPARSINIZ A:GÖRMEZDEN GELİRİM B:EŞİME ÇAKTIRMADAM KAŞ GÖZ İŞARETİ YAPARIM C:KADERİME RAZI OLUR MASAYA GELİRSE EŞİMLE TANIŞTIRIRIM haydi kızlar cevaplarınızı benimle paylaşın öptüm sizi şekerler...
  2. benimde köşem olsun be...

benimde köşem olsun be...

burası benim köşem olsun ben bu siteyi çok seviyorum hiç bişeyden eksik kalmiyim olmazmı?:a050::d040:
  3. burasıda benim köşem olsun

burasıda benim köşem olsun

hepinizi beklerim meleklerim
  4. ya olmaz benimde köşem olsun dimi

ya olmaz benimde köşem olsun dimi

MUTLULUK YAGSIN KOŞEME E BİDE SİZ MELEKLERİM YAGSIN şimdi ben pek bilmiyorum köşede ne olur ama olsun sayenizde ögrenicem artık ne isterseniz ben hep burdayım hep beraber olucaz inşallah çok güzel olucak
  5. Bi köşede benim olsun ..

Bi köşede benim olsun ..

Bir kaç aydır bu sitedeyim düşündüm de niye burda benim köşem yok?* Ve hemen köşe buldum kendimeee:D:D Herkesi bekliyorum başımın üstünde yeriniz var :D

Sayfayı Paylaş