gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Benzine 6 kuruş zam

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 6 kuruş zam yapıldı.
    Ankara ve İzmir’de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,80 TL’den 2,86 TL’ye yükseldi.

İstanbul’da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,81 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,87 TL’ye çıktı.

Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve şehirlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Benzine 6 kuruş zam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benzinin litresine 5 - 6 kuruş zam

Benzinin litresine 5 - 6 kuruş zam

95 oktan kurşunsuz benzinin pompa fiyatı, litrede 5-6 YKr arttı. Ankara ve İzmir'de 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı BP'de 2.85 YTL'den 2.90 YTL'ye, OPET'te 2.84 YTL'den 2.89 YTL'ye, Shell ve Petrol Ofisi istasyonlarında ise 2.84 YTL'den 2.90 YTL'ye çıktı. İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı da BP'de 2.86 YTL'den 2.91 YTL'ye, OPET'te 2.85...
  2. Benzine Rekor ZAM!

Benzine Rekor ZAM!

Hükümetin bütçeyi dengelemek için akaryakıt ve sigarada yaptığı Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışının faturasını vatandaş ödeyecek. Akaryakıttaki ÖTV artışı ile birlikte benzin ve motorinin fiyatlarına rekor zam gelirken, benzin fiyatları tarihinde ilk kez 3.09 YTL'ye ulaştı. Özel Tüketim Vergisi'nde yapılan artışların ardından akaryakıt fiyatları da zamlandı. Ayarlamayla benzinin litre...
  3. Benzine 5 kuruş indirim

Benzine 5 kuruş indirim

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatında 5 kuruş indirim yapıldı. Ankara ve İzmir'de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,91 TL'den 2,86 TL'ye düştü. İstanbul'da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,92 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzinin litre satış fiyatı 2,87 TL'ye indi. Dağıtım firmalarının...
  4. Benzin ve motorine zam

Benzin ve motorine zam

Benzinin perakende satış fiyatı 4 kuruş, motorinin perakende satış fiyatı ise 5 kuruş artırıldı. Bugünden geçerli olmak üzere belli başlı akaryakıt dağıtım şirketleri, 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatını, Ankara'da 2,97 liradan 3,01 liraya, İstanbul'da 2,98 liradan 3,02 liraya çıkardı. Motorinin litre fiyatı da 2,48-2,51 liradan, 2,53-2,56 liraya çıktı. Akaryakıt ürünlerinin...
  5. Benzine 7 kuruş zam Geldi

Benzine 7 kuruş zam Geldi

Benzine 7 kuruş zam Geldi 21 Şubat 2012 Benzin Zammı Evet arkadaşalr size kötü bir haberimiz var, zam haberi... Sevgili Melek'ler, 21 Şubat yani bu gün benzine 7 kuruş zam geldi. Sigara zamlarının henüz şokunu atlamadık bakalım ne yapacağız:S Dün geceden itibaren geçerli olmak üzere benzine yüzde 1,75 (litrede 7 kuruş) oranında zam yapıldı. Ham petrol fiyatlarındaki artış benzine zam...

Sayfayı Paylaş