Bepantenin Cilde Faydası

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

bepanthen bepanthene krem bepanten neye iyi gelir bilmiyorsanız hep beraber öğreniyoruz Melekler. Elinize,yüzünüze bakım yapmak amaçlı kolay bulabileceğiniz bir krem arıyorsanız bepanthene krem kullanmalısınız.Fiyatı uygun olan ve her eczanede bulunan bu kremle yüzünüzdeki sivilcelerden sabaha kurtulabilirsiniz!sivilce geçiren krem istiyorum alıyorum ama geçmiyor diyorsanız,sivilcelere iyi gelen krem olarak tanıtacağım bepanten krem sivilcelere iyi gelir.Ayrıca kuru cilde sahipseniz ve nemlendirmek istiyorsanız kuru ciltler için bepanteni öneriyorum.

Bepanthene krem benim gözlemlediğim kadar her türlü cilt sorununa çözüm oluyor.Cildiniz kuruysa nemlendirmek amacıyla kullanabileceğiniz bu kremi,sivilce problemlerinizde hemen kullanmalısınız.Yara şeklinde çıkan sivilceleri bir kaç saate kurutan ertesi güne yok eden bu krem herkes tarafından tercih edilmeye başladı bile.Yanık kremi olarak bilinen kremi bende bacağımda kışın oluşan çatlak için kullandım ve nemlendirerek kötü görünümün gitmesine neden oldu.

Sizinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu kremi ünlü isimler bakım yapıyorum diyerek kullanıyor.En kısa zamanda kuru cildiniz ya da sivilceleriniz için kullanmalısınız.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bepanthene sivilceye iyi gelmez ama sivilcelerin neden olduğu tahrişe iyi gelir cildi onarır nemlendirir yenilenmesine yardımcı olur.sivilce kurutucu veya sivilce giderici bir özelliği yoktur ayrıca ufak çaplı yanıklarda güneş yanıklarında meme ucu yaralarında kullanılabilir...

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

katılmıyorum....Sivilcem her çıktığı zaman günde 5-6 kere sürerim ve kendince emmesini beklerim 1 günde küçüldüğünü ve ertesi güne şişkinliğinin indiğini gördüm ve benim sivilcelerim yara gibi çıkardı..Arada çıktığında hemen onu sürüyorum bu tür sorunları olanlara tavsiye ederim...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bepanthen merhem ve bepanthen pls arasında ne fark var? koltuk altı kararması için merhemini kullansam olur mu

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

olur mu arkadaşım öyle şey, nereden aklına geliyor böyle sorular? oldu olacak meme ucu kararması içinde kullanılsın bari!

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim yüzüm berbat bi halde. Her tarafı sivilce izleri .. :( Bepanten sivilce izlerinede iyi geliyormuş doğru mu kullanıyorum bu kremi iyi gelirmi sivilce izlerine ?

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

izlerini tamamen kapıyormu bilmiyorum bence onun için cildiyeye görünün

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

izlerede iyi geliyor..acnelyse diye bi krem var onunla birlikte kullan 1 ay sonra iz olan bölgeye bak bi..izlerin yüzeyselse hiçbişey kalmayacak..

9. yamiyami

yamiyami Forum Okuru

burada baya bildiğin sizler birbirinize ilaç önermeye kadar işi ilerletmişsiniz. anlamadığım nokta korkunç sivilceleri olduğunu söyleyen arkadaş bugüne kadar bir cildiye uzmanına nasıl olur da gitmez. ayrıca cilt yenilenmesine sebep olan bir ilacın nasıl sivilce giderimine iyi gelmediği söylenir. sanırım çok ilginç bir yere geldim ben.

10. nisan11111111111

nisan11111111111 Forum Okuru

Çok biliyosun sen. denedin mi de konuşuyosun

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Eylül 2013
Bepantenin Cilde Faydası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Genç cilde C, olgun cilde A vitamini

kinetin iceren bitkiler aha içeren markalar kinetin hormonu Cilt yaşlanmasını durdurmak mümkün değil. Ama ‘antiaging’ kremleriyle bu süreci yavaşlatmak mümkün olabilir. Yaşlanma sürecinde, genç ve olgun ciltler için farklı ürünler kullanmak gerekiyor. Acıbadem Bakırköy Hastanesi Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Gökhan Okan, C vitaminli, meyve asitleri içeren ve antioksidan özelliği olan kremleri...
  2. vitaminlerin cilde faydası

e vitamininin cilde faydaları e vitamini cilde faydaları vitaminin A vitamini Kozmetik bilimciler rafine bir çalışma*nın sonunda A vitaminli kremleri daha etkili hale ge*tirmeyi başardılar. Etkileri için ise çeşitli çalışmalar devam edi*yor. A vitamini yorgun cilt hücrelerini harekete geçiriyor ve ye*niden düzenli olarak dağılmalarını sağlıyor. Böylelikle alttan genç hücreler çoğalıyor ve...
  3. çimenin faydası

çimenin faydaları çimeni evdede yapabiliriz buğdayı ekin bikaçgün bekleyin Çimen Suyu K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 Gibi Vitaminler İçerir K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 gibi vitaminler içeren `çimen suyu`nun içindeki mineraller de bir o kadar fazla: Bakır, demir, magnezyum, potasyum, manganez, iyot, kalsiyum, fosfor, selenyum, sülfür, bakır, çinko...
  4. Yoğurdun Cilde Faydası

yoğurdun cilde faydaları yoğurt cilde faydaları yoğurt sürmek yüze sürmek yüze sürmenin HER mutfakta çokça var olan ve sık tüketilen yoğurtlar güzellik konusunda da hanımlara oldukça yardımcı oluyor. Bu sefer yemeklerinizin yanında yemek için değil sürmek için. 3 tatlı kaşığı yoğurdu ve 3 büyük çileği çırpın püre haline getirin yüzünüze sürün ve 10 dakika bekletin. Yoğurt cildinizi...
  5. Deniz Tuzunun Cilde Faydası

deniz tuzunun cilde faydaları tuzun cilde faydaları kaya tuzunun faydası deniz tuzuyla peeling ölü Kızlar deniz tuzunun cildimiz için çok faydalı olduğunu biliyormuydunuz :tik: Ölü deniz tuzları ve bitki yağlarıyla birlikte özel karışımlar elde ederek, yüzünüze ve bedeninize uygulayabilir, banyonuzda mini bir SPA salonu oluşturabilirsiniz. Tuzların sayısız yararları ve güzelliğe nasıl...
  6. balın cilde faydası

Bal doğal bir mucize melekler bakın cildimize olan yararına. Eğer cildinizi olması gerekenden fazla nemlendirirseniz cildinizdeki gözeneklerin kapanmasına neden olursunuz. Mevsimler değiştikçe nemlendirme şekilleri değişmelidir. Nemlendirici kremi cildinizin her yerine sürmenize gerek yok. Alnınız ve yanaklarınız çenenize oranla daha fazla kurumaya yatkın bölgedir. Suyu kendine çeken bal...
  7. Vazelinin 5 Faydası

Vazelinin 5 Faydası nedir kızlar Vazelin faydalı mı
  8. karabiberin faydası var mı?

Şöyle bol tereyağlı pirinç pilavının en iyi arkadaşı kesinlikle karabiberdir bana göre. :D Peki bu leziz gıdanın ne gibi faydaları var bizlere ?
  9. Genç cilde C, olgun cilde A vitamini

c vitamininin cilde faydaları,a vitamininin cilde faydaları,evde vitaminlerle cilt bakımı,c vitamininin cilde etkisi,a vitamininin cilde etkisi Cilt yaşlanmasını durdurmak mümkün değil. Ama ‘antiaging’ kremleriyle bu süreci yavaşlatmak mümkün olabilir. Yaşlanma sürecinde, genç ve olgun ciltler için farklı ürünler kullanmak gerekiyor. Acıbadem Bakırköy Hastanesi Cilt Hastalıkları Uzmanı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bepantenin faydaları

,
  2. koltuk altı kararması için bepanthene

,
  3. bepanthen krem fiyatı 2015

,
  4. koltuk alti kararmasi bepanthen,
  5. bepanten,
  6. koltuk alti kararmasi bepanten,
  7. bepantenin cilde faydalari,