gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Berat Kandili En Güzel Mesajları da paylaşın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar sizden Berat Kandili En Güzel Mesajları paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum ve şimdiden tüm müslüman kardeşlerimin kandilini kutluyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Berat Kandili En Güzel Mesajları da paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel kandil mesajları

en güzel kandil mesajları

en güzel kandil mesajları en güzel kandil mesajı mesajları resimli Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek miraç kandilini kutlarım Allah’a emanet olun. Beş gece vardır ki onlarda yapılan dualar geri dönmez kabul olunur: Recep’in gecesi, Şaban’ın yarısında...
  2. Berat Kandili İçin En Güzel Resimli Mesajlar

Berat Kandili İçin En Güzel Resimli Mesajlar

Resimli Berat Kandili Mesajları Berat Kandili Mesajı Resimli Sevgili melekler, önemli gecelerimizden Berat Kandili yarın gece dualarla kutlanacak. Biz de kandil öncesi sevdiklerinize yollayabileceğiniz en güzel resimli berat kandili mesajları ile kandilinizi kutlamak istiyoruz. Allah hayra edilen tüm duaları kabul etsin :)
  3. Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları da paylaşın

Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları da paylaşın

Merhaba kızlar ben Berat Kandili Kutlama Mesajları arıyorum ama gördüklerim hep bildiğimiz alıştığımız eski Berat Kandili Kutlama Mesajları sizden bunun yeni olanlarını istiyorum yani Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları istiyorum.
  4. En Anlamlı Berat Kandili Mesajları 2014

En Anlamlı Berat Kandili Mesajları 2014

berat kandili mesajları, anlamlı berat kandili mesajları, berat kandili sözleri Sevgili melekler, mübarek Berat Kandili'ni ihya edeceğimiz bu özel gecede sevdiklerinizle, dostlarınızla, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz an özel en anlamlı berat kandili mesajlarını bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz. Hayırlı Kandiller... İşte En Güzel Berat Kandili Mesajları ve Sözleri *|* Mübarek...
  5. 2016 Berat kandili mesajları

2016 Berat kandili mesajları

Müstesna bir ibadet gecesi mübarek berat gecesi.Müslümanlarca kutsal sayılan ve önemi büyük olan berat kandili fırsatlarla dolu bir gündür.Beratını bu mübarek gece almak isteyen ellerini semaya açıp rabbinden af ve mağfiret dilesin.Berat gecesi için sevdiklerinize ,eşinize,dostunuza güzel mesajlar atmak isterseniz,2016 Berat gecesi mesajlarımızı inceleyebilirsiniz.Öncesi Berat gecesi...

Sayfayı Paylaş