gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Bergama Paşa Kaplıcası

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bergama kaplıca otelleri paşa kaplıcası bergama kaplıcaları Bergama Paşa kaplıca bilgileri ve kaplıca suyunun hangi hastalıklara iyi geldiğini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir
    Su sıcaklığı :41°C
    Bergama ilçesine bağlı Paşa Köyü’ndedir. Bergama’ya 30 km. uzaklıktadır. Su kaynakları bir dere oluşturacak kadar boldur. İçmesi ile karaciğer, mide safrayolları hastalıklarında, banyosu ile de romatizma, kadın hastalıklarında faydalıdır.

Bergama Paşa Kaplıcası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paşa

Paşa

Rüyada üniformalı bir Osmanlı Paşası görmek, şan, şeref ve itibar işareti olarak tabire tabi tutulur. Paşa görmek, ün, itibar ve itibar işareti olarak yorumlanır. Rüyada paşa görmek; devletin vesile olacağı bir olay sonucunda çok sevinmeye işarettir
  2. Bergama Otelleri Berksoy Otel Bergama İzmir

Bergama Otelleri Berksoy Otel Bergama İzmir

Otel Bilgileri: İzmir Bergama şehir merkezinde bulunan Berksoy Otel Dikiliye 23 Km, Ayvalık'a 40 KM, Adnan Menderes Havaalanına 105 KM uzaklıktadır. 2 balayı odası, 2 suit oda, 2 bağlantılı oda, 5 sigara içilmeyen oda, 55 standart oda olmak üzere toplam 57 oda ve 130 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarında direk telefon, uydu tv, split klima, duş ve wc bulunmaktadır. Ayrıca bahçe,...
  3. Bergama Hakkında, Bergama Resmi, Bergama Fotoğrafları

Bergama Hakkında, Bergama Resmi, Bergama Fotoğrafları

bergama fotoğrafları bergama fotoları bergamada deniz varmı Mysia bölgesinin önemli kentlerinden olan Pergamon, akropolün bulunduğu tepenin eteklerinden başlayarak ovaya doğru yayılmıştır. Akropolün bulunduğu tepenin iki yanından akan, Bakırçay Irmağına (Kalkos) dökülen (Selinos) ve Kestel (Keitos) Çaylarının verimliliğini arttırdığı topraklar Antik Çağın gözde kentlerinden bir olmasını...
  4. Hista kaplıcası

Hista kaplıcası

hısta kaplıcası siirt hısta kaplıcası Siirt ilinde bulunan Hista kaplıca bilgilerini sizler için veriyorum Bulunduğu yer : siirt Su sıcaklığı :60°C Eruh ilçesine bağlı, Misifre (Düğünyurdu) Köyü’ndedir. Siirt’e 70 km. uzaklıktadır. Bir hamamı ve bir havuzu vardır. Su, kalsiyum sülfürlüdür. Türkiye’nin en değerli kükürtlü suyu sayılır. Banyo sırasında devamlı olarak kükürt bulunur. Kükürt...
  5. Bulamaç Kaplıcası

Bulamaç Kaplıcası

Bulamaç kaplıcası ve kaplıca özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : kırklareli Su sıcaklığı :42°C Çiçekdağı ilçesine 20 km. uzaklıkta, Yerköy yakınındadır. İki yerden kaynayan şifalı sular, bir havuzu olan hamama akar. Kaplıca çevresinde bulunan harabeler, bu kaynakların çok eski olduğunu kanıtlar. Yemeklerden önce içilirse iştahı açar, hazmı kolaylaştırır, banyosu,...

Sayfayı Paylaş