gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Berksan "Beni Seviyor" 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Berksan dan yepyeni bir single albüm piyasaya çıkarak hayranlarıyla buluştu. [​IMG]
    Başarılı yorumcu Berksan 2010 yazında "Beni Seviyor" isimli şarkısıyla adından sözettirmeye hazırlanıyor. Sözleri Berksan'a, müziği Berksan ve Turaç Berkay Özer'e ait şarkıdan oluşan single albümü Atlas Production etiketiyle satışta...

Berksan "Beni Seviyor" 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben TÜrkİye'yİ TÜrkler Benİ Sevİyor"

Ben TÜrkİye'yİ TÜrkler Benİ Sevİyor"

BEN TÜRKİYE'Yİ TÜRKLER BENİ SEVİYOR" Çıkardığı �Tu Despidada� (Your Farewell), �Vuelo� (I FLY), �De Cal y Arena� (Of Lime And Sand) ve �A Vida� (To Life) isimli 4 albümü ile aşk rüzgarları estiren ve dünyada büyük hayran kitlesine sahip Monica Molina yepyeni albümü �Autorretrato�yu (Self Portrait)'i piyasaya sürdü. Daha önce...
  2. Beni SevİYoRSun

Beni SevİYoRSun

Beni seviyor musun? - Hayır şu anda gazete okuyorum! - Ne? Beni sevmiyor musun? - Ben öyle bir şey demedim! - Hayır, dedin! - Bak yine konuşma öğretiyorum diye kızacaksın… - Ne konuşması? - Sen şimdiki zaman kullanarak " Beni seviyor musun?" dedin… - Eeeeee, ne olmuş? - Şimdiki zaman demek o anda yapılan işle ilgili zamandır, ben gazete okurken seni nasıl seveyim? - Beni...
  3. merkez beni seviyor musun

merkez beni seviyor musun

Yeni yıl kutlamasına erken başlayan vatandaş alkol duvarını aşınca 2009!'un en matrak diyaloğunu gerçekleştirdi Yeni yıl kutlamasına erken saatlerde alkol alarak başlayan sarhoş vatandaş, bulduğu polis telsizi ile konuşmaya dalınca ortalık karıştı “Merkez beni sevmiyor musunuz?” diyerek polis telsiz merkezi ile konuşan sarhoş vatandaşı polis bir parkta buldu İşte o konuşma:...
  4. Kesin Beni Seviyor Biliyorum

Kesin Beni Seviyor Biliyorum

Bazı kızlar vardır küçücük bir ilgiyi ahada bu beni kesin seviyor derler, haaa işte bu konumuzda onnları ele alıyoruz melişler.Nerden anlıyon bir anda yol vermeyle , bir saniyelik bakışla seni sevdiğini kardeşim ben anlamış değilim. Ama o kızlar anlıyor ve arkadaşlarına bir heycanla sanki dünya durmuşçasına anlatıyorlar. aaa gördün mü bak bana baktı - sana bakmadı o arka sıradan seslendiler...
  5. Kocam beni seviyor mu?

Kocam beni seviyor mu?

eşim beni seviyormu testi kocam beni seviyormu kocam testi eşim esim Bazen kocanızın sizi ilk günkü gibi sevmediğini ilgilenmediğini düşünürsünüz?O zaman kafanızda acabalr ve cevapsız sorular meydana gelmeye başlar hatta bazen kendi kendinize olmadık senaryolar çizersiniz kafanızda.şte bunun için sizlere bir test öneriyorum kızlar bu testin sonunda bakalım bu düşünceleriniz sadece boş bir...

Sayfayı Paylaş