gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Beste Bereket

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beste bereket kimdir Son zamanların genç, güzel ve yetenekli bir oyuncusu olan Beste Bereket hakkında sizlerle biyografi ve resimlerini paylaşmak istiyorum [​IMG]
    Beste BereketBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? 1982 İstanbul doğumlu. Sıradan sayılabilecek bir ailenin yetenekli kızı. Babası amatör olarak müzikle ilgileniyormuşBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? hatta 1978'de Eurovision elemelerine bile katılmış. Annesi ise güzellik uzmanı. Lise sonda okuyanBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? hukukçu olmak isteyen bir erkek kardeşi var. İlk sahne tozunu 12 yaşındayken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde yutmuş Beste. Bir sene çocuklar için açılan hafta sonu kuslarına devam etmiş. Ama liseye başlayınca tiyatro tutkusuna da ara vermesi gerekmiş.
    Fenerbahçe Süper Lisesi'nde başarılı bir öğrencilik geçirmiş. "Öyle aşırı çalışkanlardan değildim" diyor ama okumaya meraklı. FizikBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? matematikBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? geometri en sevdiği dersler.
    Gönlünde konservatuvar yatarken üniversite sınavında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü'nü kazanmışBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? ama kayıt yaptırmamış.Daha sonraki denemesinde Mimar Sinan Üniversitesi'nin konservatuvar sınavını da kazanmış. 4 yıllık başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiş..
    Oynadığı Diziler :

Parmaklıklar Ardında
    Aşka Sürgün
    Aynalar Oynadığı Filmler :

Beş Şehir
    İki Süper Film Birden
    Türev
    Aşk Yolu
    Akümülatörlü Radyo
    Anadolu Kaplanı
    Kayıp

Beste Bereket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bereketi  varmi

bereketi varmi

Bereketi Var mı? Benî İsrail zamanında salih bir kimsenin üç tane oğlu varmış. Bir gün o zat ağır hastalanır ve artık hayatından ümid kesilince büyük oğlu, küçük kardeşlerini çağırır ve: - Ey kardeşlerim, pederimizin epeyce malı var. Fakat bugün kendisinin hizmeti ise ağırdır. İsterseniz sizler malına varis olun ve hizmetini bana bırakın, isterseniz malı bana verin hizmetini sizler yapın,...
  2. Beste

Beste

Rüyasında bir beste yaptığını gören kimse, yeteneklerini ortaya koymasını sağlayacak bir fırsat bulur.
  3. Bereket

Bereket

Rüyada bereket kısmet ve maddi sıkıntıların geçeceğine ilişkin fevkalade iyidir.Rüyanizda tarlanizdan veya bahçeniz ürünlerinden bol bir miktarda ürün aldiginizi görmek, hayirli bir ise gireceginize ve sonunda o isten çok miktarda hayir görüp para kazanacaginiza delalet eder
  4. Sahurun Bereketi

Sahurun Bereketi

'Sahura kalkamıyorum, sahursuz oruç tutuyorum' diyenler bu yazıyı daha dikkatli okursa 14 asır önceki Ramazan ruhunun ışıltısını yakalayabilir. Ramazan denince ilk akla gelenlerden birisi de sahur yemeğidir. Öyle ki Ramazan ayının başlangıcı “bu gece sahura kalkılacak” cümlesiyle müjdelenir. Ancak geçmiş ramazanlarda olduğu gibi bu ramazanda da etrafımızdan sıklıkla “Sahura kalkamıyorum,...
  5. Beste Bereket kimdir

Beste Bereket kimdir

beste bereket kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler burada arkadaşlarım. "Sessiz Fırtına" adlı diziden aşina olduğumuz başarılı oyuncu beste Bereket hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda. Beste Bereket (d.2 Temmuz1982) Türk sinema ve dizi oyuncusu. Teoman Kumbaracıbaşı ile ortak KRAFT isimli bir stüdyo kurmuştur. Ödüller 42. Antalya Altın Portakal film...

Sayfayı Paylaş