gebe
  1. süriş

süriş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

beta hcg değeri

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında süriş tarafından paylaşıldı.

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gebelik haftasını en doğru usg belirler..Yani doktorunuz doğru demiş.

beta hcg değeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Kızlar bugün kadan bhcg testi yaptırdım sonuç 4850 çıktı ben buna kgöre kaç haftalık hamileyim. Bu değerler var herkesler bakıyor bunların çizelgesi varmı nereden bulabilirim birisi bana yardımcı olabilir mi ?
  2. Beta hcg değerleri ne zaman yükselir

Beta hcg değerleri ne zaman yükselir

bu konu;beta hcg, hcg değerleri nedir hakkında bilgi vermektedir. Beta HCG testi,gebelik tayininde kullanılan güvenilir hızlı sonuç veren bir hormon testidir. Son günlerde Melekler Mekanı.com'a gebelik şüphesiyle beta hcg testi yaptıran,gebe olup olmadığını soran,tahlillerinin yorumlanmasını isteyen kullanıcılarımızdan,misafirlerimizden sorular geldi.Öncelikle belirtelimki bizler doktor...
  3. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...
  4. Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur sorusuna yanıt arayacağız bu yazımızda arkadaşlarım. Hamile kalmak dünyaya kendinden bir parça olan bebeğini doğurmak her kadının hayalidir sanıyorum. Tabii sadece kadınların değil bu erkeklerin de ortak düşüncesidir. Belki bu müjdeli haberi size bir sayı değeri gösterecektir. Hamilelik belirtileri ile kafa yoranlar belki daha çok yanılma payı...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş