gebe
  1. nunu4224

nunu4224 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beta testım 377 ama doktor tekrar ıstedi

Konu, 'Gebelik' kısmında nunu4224 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar sonunda bende hamileyım dıye sevındım Allahıma şükrettim çok aşırı karın ve kasık agrım vardı hastalanıcam dıye çok korktum ama pazartesı test yaptım 377,59 çıktı dün doktora gıttım ultrasonda bıse gözukmedı daha erken dedi en son adetım 23 ocaktı yarın tekrar test yap dedı bu sabah tekrar kan verım kanımı alan hemsıre neden takıbe aldı dusukmu dedı bılmıyorum dedım içime kurt düştü acaba bi sorun olabılırmı karnımda arada çok sancılanıyo doktor normal dedı ama korkuyorum :(

2. nunu4224

nunu4224 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonucumu aldım 804 olmuş yukselmesı guzel ama kahverengı bı akıntım oluyo arada doktor ılac verdı sadece acıklama yapmadı :( dusuk olmaz dımı korkuyorum

beta testım 377 ama doktor tekrar ıstedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ?

Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ?

Ya kızlar adetime daha 5 gün var ve ben hamilemiyim diye kendimi yeyip bitiriyorum. Acaba bu BETA HCG testini şimdi yapsam sonuç alır mıyım ? Göğüslerimde de hassasiyet başladı. Merak ediyorum ne kadar gün kala bu testi yaptırsam kesin sonuç alırım tşk.
  2. beta

beta

mrb.beta test sonucum 0.500 negatif.fakat okudugum bir yoruma göre yumurtlama olma ihtimali varmış ve doktor hastaya gebeliğin tutunması için FARLUTAL diye bir ilaç vermiş.sizce bu değer de gebelik ihtimali varmı
  3. Testler Negatif Ama Belirtikar varrr

Testler Negatif Ama Belirtikar varrr

Arkadaslar benm adet gunum bugun ayin 22. De as like geldi am a suan devam halinde sadece bulanik bi like devami yok kasiklarim sizliyo he sabah modem asiri bulandi gecen ay test yaptim 2.3 ciktti yok dedi doktor since bugun gitmelimiliyim acilll yardimmm
  4. Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi- Her şey bir yumurtlamayla başlar. Yumurtalar bir kadında doğumdan itibaren oluşur. Ama yumurtlama oluşumu için ergenlik döneminin başlaması gerekir. Bu da ortalama 10 yaş civarında gerçekleşir. Her ay adet döngüsü düzenli olan bir kadın yumurtlama zamanını belli sebeplerden anlayabilir. Bunlardan biri vajinal akıntıların çoğalması kıvamının her...

Sayfayı Paylaş