gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Beyaz Ah Türkan şarkısının sözleri Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü
    Beyazıt Öztürk'ün yeni albümü Ah trükan şarkısı oldukça ilgi gördü ve beğenildi Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Beyaz'ın Türkan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz, bakalım sizde beğenecek misiniz :)

Ah Türkan şarkısının sözleri
    Kim bilir gelen geçen ne diyor halime

Ben ben değilim bu günlerde,

Yediğim nanelerin haddi hesabı yok,

5 gündür evimdeyim çok mutsuzum çok çok çok,

Kendiliğinden gelsen nolur,

Aaramıyorum yiğitlikten,

Sendeki sabırda mübarek,

Paslanmaz çelikten,

Dün gece bikaç film seyrettim,

Canım çıktı ağlamaktan,

O türkan yokmu o türkan yine öptürmedi dudaktan

Dün gece bikaç film seyrettim,

Canım çıktı ağlamaktan,

O türkan yokmu o türkan yine öptürmedi dudaktan

Beyaz Ah Türkan yine öptürmedi dudaktan şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ortaçgil - Beyazın Şarkısı

Bülent Ortaçgil - Beyazın Şarkısı

beyazlara hep gri dedik darılmasın diye siyahlar rüzgarın adını esinti koyduk kı korkmasınlar bir zamanlar çiçektiler sulanmadılar soldular yumuşaktılar taş oldular kı kırılmasınlar prensesler ve prensler hiç bir zaman gelmediler birini beklemek en kolay iş kı incilmesinler bedenimiz bize yabancı yasaklarımız var susulan aşkımız basite indirgenmesin kı utanmazsınlar...
  2. Zekeriya Beyaz Yine Davalık :)

Zekeriya Beyaz Yine Davalık :)

Muhafazakar kesim tarafından pekte sevilmeyen, söylemleri garip ve abidik açıklamaları ile bağzı kesimin şimşeklerini çeken beyaz hoca ( ki ben çok severim ) :) yine davalık bakıyoruz haberimize LEYLA, BEYAZ'IN PEŞİNDE! BİLGİNEL’İN ÇOCUĞU İÇİN ‘GAYRİMEŞRU’ İFADESİ KULLANAN BEYAZ HOCA LAKAPLI ZEKERİYA BEYAZ’A YİNE MAHKEME YOLU GÖZÜKTÜ.. Amerika Birleşik Devletleri’de bulunan bir sperm...
  3. Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri

Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri

Hanımlar Beyazıt Öztürk türkan yine öptürmedi dudaktan sözleri istiyorum.
  4. Beyaz Türkan şarkı sözleri

Beyaz Türkan şarkı sözleri

Kızlar Beyaz Türkan şarkı sözleri istiyorum :D
  5. Beyazıt Öztürk Türkan şarkı sözleri

Beyazıt Öztürk Türkan şarkı sözleri

Beyazıt Öztürk Türkan şarkısı sözü Beyazıt Öztürk Türkan sözleri Ekranların vazgeçilmez isimlerinden, yakışıklı opluta, on parmağında on marifetlerinden Beyaz çok yakında çıkaracağı albümüne ait olan "Türkan" adlı şarkıyı kendi programında seslendirdi ve büyük beğeni topladı. Biz de Beyaz Türkan şarkısının sözlerini bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Beyaz Türkan Şarkı Sözü...

Sayfayı Paylaş