gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Urfalıyım Ezelden"Ah Bi Gele Vah Bi Gele" Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ah bi gele şarkı sözleri, öykü gürman kınıfır şarkısı sözleri, urfalıyım ezelden ah bi gele vah bi gele sözleri, urfalıyım ezelden dizi müzikleri, urfalıyım ezelden ah bi gele vah bi gele kim söylüyor Ekranların yepyeni dizisi "Urfalıyım Ezelden" nihayet seyircisi ile buluştu. Kanal d ekranların da dün akşam yani 12 Ekim 2014 tarihin de başlayan dizi özellikle müzikleri ile dikkatleri üstüne çekti. Dizinin çıkış parçası olarak nitelendirebileceğimiz "ah bi gele vah bi gele" parçası ise izleyici tarafından çok beğenildi.
    Öykü Gürman'ın seslendirdiği dizide ki ah bi gele parçasının sözlerini sizler için paylaşıyoruz.
    urfaliyam-ezelden-dizi-jenerigi_7815112-5676_640x360.jpg
    Urfalıyam Ezelden Ah Bi Gele Şarkısı Sözleri

Kınıfır Şarkısı Sözleri:

Yar uzakta gözüm görmez gülüm aman
    Uzatıram elim yetmez
    Hasretini çektiğime
    Sözlerim çok dilim dönmez

Kınıfır (Karanfil) bed renk olur
    Aşka düşen denk olur
    İsterem başıya (başına) gele
    Ah bi gele vah bi gele
    Göresen ne renk olur

Kan gelir her gözyaşımdan gülüm aman
    Ne çektim cahil başımdan
    Tutacak dalım kalmadı
    Ağlaram can ataşından

Urfalıyım Ezelden"Ah Bi Gele Vah Bi Gele" Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin gelin tazecik bi köşem olduuuuuuuuu

gelin gelin tazecik bi köşem olduuuuuuuuu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ah bi görsem

ah bi görsem

ah yar bir bilsen içimdekileri sözleri Ah bir görsem bitirsem içimdeki özlemini... Sana sımsıkı sarılmak istiyordum... Ah bir görsem bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden sevginden vazgeçmek... Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye galiba böyle de başarabilirim... Ah bir görsem bitirsem içimdeki özlemini... "Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana...
  3. bi rezil okul anısı da benden gelsin

bi rezil okul anısı da benden gelsin

benim saçlarımı ortaokula başladığımda kısa kestirmiştik ...okula başlarken bide ikinci dönemin başında hep kesitrmek zorundaydım liseye geçtikten sonra uzatmayı kafaya koydum ama kontrollerden bir türlü geçemiyordum bağlanacak kadar olmuyordu bir türlü lise 2. sınıfa geçince okulların açılmasına 1 gün var ...kız kardeşimde saçlarının uzunluğundan şikayet ediyordu o anda tepemde o lambadan...
  4. Kızlar gelin bi konuscaz :P (Güneş kızarıklığı)

Kızlar gelin bi konuscaz :P (Güneş kızarıklığı)

Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var ve tek umudum sizsiniz :) Sorunum bir çok kişinin sorunu gibi yanaklarımdaki kızarıklıklar.. Ben size hemen olayı anlatayım. Olay kuzenimle internet üzerinde sivilcelere iyi gelen bir maskeyi yapmaya başlamamızla başladı. Maske Tarçın, limon suyu karışımı yüzümüze sürüyorduk ve kuruyordu. Ben bunu tatilde güneş altında kaldıkdan sonra uyguladım ve feci bir...

Sayfayı Paylaş