gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

bi gün yolda

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bi gün yolda yürürkene adamın biri geldi ve yüzünüze tükürdü tepkiniz nolurdu

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: bi gün yolda
    güzeel bir osmanlı tokadı ardınada bacak arası izasına nişan alan bir tekme :zuha:

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dogruyu söylemek gerekirse ilk saniyelerimde sokda ne yapacagimi bilemezdim, ama kendime geldigimde ne oluyor diye tepki veririm kesin...
    Kaba kuvet yapamam herhalde :)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

la ben boğarım la direk dalarım herife bana tükürmek ha yok yav başka

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    bana tükürse demekki dünyanın sonu demekki ölümünede susamış valla parçalarım onu.

6. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

boğazıma parmak atar suratına kusar tekmeyi basar kaçardım

bi gün yolda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günümüzde çoğalan bi hastalık"bel ağrısı"

günümüzde çoğalan bi hastalık"bel ağrısı"

çoğalan meslekler günümüz hastalıkları günümüzde yaygın olan hastalıklar Bel ağrısı günümüz toplumunun %60-85 inde hayatın her hangi bir döneminde görülebilen, sebebleri çok çeşitli olan bir sendromdur. Özellikle mekanik bel ağrılarında tedavi maliyetlerinin yüksek olmasının yanında, ağrının kronikleşmesinin hasta üzerindeki olumsuz etkileri çok önemlidir. Bel ağrıları yaygın sanılanın aksine,...
  2. ayağı sıkan ayakkabıyı genişletmenin başka bi yolu.....

ayağı sıkan ayakkabıyı genişletmenin başka bi yolu.....

ayakkabıyı genişletmek için sıkan ayakkabıya ne yapmalı sıkan ayakkabı nasıl açılır ayakkabı genişletme yöntemleri ayağı ayakkabıyı genişletmek bezi sulu olarak ayakkabının burnuna tepiştirin arkasına koyun ondan sonra bi poşete koyup difrizde bi gece bekletin göreceksiniz ayakkabınız rahatlayacak ve ayağınıza olacak....
  3. biten bir ilşkinin ardından ayrılıkla başa çıkmanın yolları

biten bir ilşkinin ardından ayrılıkla başa çıkmanın yolları

mutsuzluktan kurtulma yolları sosyalleşmenin yolları sosyalleşme mutsuzluktan kurtulmanın ayrılıkla başa çıkma Sevgili melekler, Sevdiğinizden miayrıldınız? Dünyanın sonunun geldiğinini mi düşünüyorsunuz?Artık üzülmeyi bırakın...Mutlu olun...Unutmayın ki hayat giden kişiden ibaret değil...Ne demiş şarkıda gideni boşver,gelene hoşgel:):):) Hayatı onsuz düşünemediğiniz sevdiğiniz insandan...
  4. bna bi yoL qsTerin yhaa :(

bna bi yoL qsTerin yhaa :(

aiLem hiç bşeye izin vermioo ya ..bn artk kndim kararLarmı vrcek yşa qLdm yaa..:grev:
  5. Bi gün gerçek olur mu?

Bi gün gerçek olur mu?

benim hayalim bigün bütün borçlarımızın bitmesi...istediğim gibi bi ev mümkünse kaloriferli olsun...bi de çocuk istiyorum...hayatım düzenli gitsin....hergün bi yerden bişey çıkmasın itiyorum...kaynanamlar hep köyde otursun istiyorum:) (altkatımda oturuyo ama genelde köyde duruyo orayı daha çok seviyomuş:))bayramda bi sorun olmasın işten çıkayım istiyorum...:S:S:S

Sayfayı Paylaş