gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bihter Makyajı

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

bihter makyajı bihter makyajı video bihterin video bihterin gözleri lensi
    Aşk-ı Memnu dizisinin başrol oyuncusu BEREN SAAT yani Bihter karakteri her hafta giydiği kıyafetlerle gündem yaratıyor.Kıyafetlerinin yanı sıra harika makyajı ile de göz kamaştırıyor:) Peki Bihter’in makyajı nasıl yapılıyor merak ediyor musunuz? İŞte meleklerime bihterin makyajı:) [​IMG]

Bihter Makyajı
    Bihter’in göz makyajı hem sade hem de çok gösterişli. Siz de büyülü bakışlara sahip olmak için önce göz çevrenizi siyah kalemle çerçeveleyin. Temiz bir makyaj süngeriyle göz kalemini dağıtıp doğal bir görüntü kazandırın. Kirpiklerinizi önce kirpik kıvırıcısıyla kıvırın sonra da rimel sürün.

Bihter’in makyajında gözler ön planda olduğu için dudaklarına parlatıcı ya da çok açık renk ruj sürülüyor. Siz de ilgi çekici göz makyajı yaptığınızda dudaklarınıza böyle bir uygulama yapabilirsiniz.

Gelelim Bihter’in makyaj malzemelerine…

Fondöten: MAC, Face&Body fondöten
    Pudra: Studio Fix Powder
    Ruj: Chanel, Hydrabase ve Dior
    Kalem: M.A.C Powerpoint (suya dayanıklı)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Mayıs 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bihter makyajıı allahım y a:D

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

ben yapabiliyorum bu makyajı zaten çok kolay renkli göze özellikle yeşil göze çok yakışıyor

4. tuğbatiryaki

tuğbatiryaki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bal rengi göze nasıl makyaj gider acaba :)

5. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D:D:DD:D:D:D:D: başımıza bunlardamı gelecekti bihter makyajııı xD

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    değişikk bişeyymişş yaa bihter makyajımıı adıı şimdiii ::)))

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

göz makyajı fazla belirgin ise dudaklar daha belli belirsiz vurgulanmalı,yoksa kişiyi basit gösteriyor...

8. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

aynen yaa katlyrm sanaaaaa:huhe::huhe::huhe:

9. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bihter saçı, bihter elbiseleri varsa makyajı nie olmasın :D:D:D

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bide söyle birsey var bu makyajı günümüzde zaten hepimiz yapıyoruz :D ama gözleri renkli olduğu için onda daha bir güzel duruyor bu yuzden adını bihter makyajı koymuslar :D aynı sekilde benim kız kardesim ve annemin gözleride beren gibi onlarda yaptıkları zaman cok güzel duruyor.

11. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ben çekerim kalemimi ,sürerim rimelimi bitti gitti işte :)) bihterle mihterle uğraşamam :) gözlerim ortada yakışmamışmı şimdi kendi makyajım :)))

Bihter Makyajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bihter olmalıymış

Bihter olmalıymış

Şuanda gündemde olan yer alan son rekor sahnesiyle dillerde olan Aşk-ı Memnu nun sexi yıldızına Sema Öztürk ortaya bir laf atarak Bihter rolüne göz dikti... BİHTER BANA İYİ GİDERDİ! SEMA ÖZTÜRK, BEREN SAAT'İN YERİNDE OLMAK İSTERMİŞ.. Bir televizyon programına konuk olan oyuncu Sema Öztürk, Binbir Gecce'deki Bennu rolünün önce kendisine teklif edildiğini ve o dönem başka bir işte yer aldığı...
  2. Bihter Modası

Bihter Modası

bihterin kıyafetleri bihter modası bihter yüzükleri bihterin yüzükleri Aşk-ı Memnu dizisinin sevilerek ve beğenilerek izlenen Bihter rolündeki oyuncusu Beren Saat`in, dizideki giydiği kıyafetler çok moda oldu.Bayanlar giyim tarzını çok seviyorlar.Bizde bir araştırma yaptık, hangi markalardan giydiğini bulduk.Merak edenler için Bihter modası.. Yapılan araştırmalar sonucunda Bihterin...
  3. Bihter Hayranlarına Bihter Makyajı

Bihter Hayranlarına Bihter Makyajı

bihterin rimeli bihterin rimel markası bihter rimeli göz kalemi markası Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Aşk-ı Memnu'nun güzeli Bihter'in her hafta giydiği kıyafetlerle gündem yaratıyor. Her giydiği moda olan Bihter'in makyajıda bayanlar tarafınsan beğeniliyor ve taklit ediliyor... Bilmeyenler için Bihter’in makyajı nasıl yapılır işte cevabı :tik: Bihter’in göz makyajı hem sade...
  4. Aşkı Memnu Bihter göz makyajı nasıl yapabilirim?

Aşkı Memnu Bihter göz makyajı nasıl yapabilirim?

Bihterin göz makyajını nasıl yapabilirim, arıyorum tarıyorum bulamadım istediğim gibi bir anlatım :(
  5. Bihter 'in Göz Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bihter 'in Göz Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bu konu; bihterin göz makyajı nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen Aşk-ı Memnu hafızalarda derin bir iz bırakarak final yapmıştı. Uzun bir süre etkisinden kurtulamadığımız dizide Bihter karakterini canlandıran Beren Saat , o diziyle kariyerinin en yüksek noktasına çıktı. Dizide giydiği kıyafetler, kullandığı aksesuarlar ve her...

Sayfayı Paylaş