gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Beren Saat makyajı

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beren saat makyaj beren saat makyajı makyaj oyunu saate yap güzellik sırları Beren saat son zamanlarda kendinden sıkça söz ettirmeyi başaran sanatçılardan.Özellikle ekranlarda henüz biten Aşk-ı memnun diziyle birlikte zirveye oturan genç ve güzel sanatçının giydiği herşey moda olurken artık hanımlar bile birşey alırken onun dizideki karakter ismi olan Bihter adıyla arıyorlar. İşte Beren'in güzellik sırları bakalım bu denli duru güzellini nasıl bir makyajla tamamlıyormuş
    Güzel oyuncu çarpıcı bakışları için açık renk değil, siyah renkte kalem kullanıyor. Far yerine, göze uygulanan kalemi göz kapağına dağıtıyor ve bolca rimmel sürüyor.
    Böylece gözleri öne çıkaran, dumanlı ve seksi bakışları elde ediyor. Beren Saat'in cildi oldukça berrak olduğu için aydınlatıcı bir fondöten ve hafif bir pudra onun için yeterli. Allık seçiminde ise kadınsı tonları tercih ediyor. Çoğu zaman gözler ön planda olduğu için dudak parlatıcısı ve açık renk ruj ünlü oyuncunun makyajını tamamlıyor.

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu kız makyaj yapmasa da çok güzel ki zatenn:) kıskanıyorum onu:)

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    makyaj yapılan yüz güzel olunca ne yapsan güzel olur..

4. eylul_33

eylul_33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. kubra__

kubra__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beren Saatin Makyajı
    Beren saatin makyajını mı kıskanıyon güzel diye kendisini mi :D:D

6. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    makyaj evet güzel gözlerim benzediği için aynısnı bende yapıyorum ve güzel duruyor ama onu birde doğal olarak görseniz kaçarsınız kesinlikle [​IMG]

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben makyajlı halini gercekten beğeniyorum

Son düzenleme: 28 Ağustos 2011
Beren Saat makyajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  2. Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı

Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı

beren saatin makyajsız hali beren saat makyajsız hali bihterin makyajı saat göz makyajı bihterin Aşk-ı Memnu dizisinin setinde yıldızı parlayan genç yıldız Beren Saat'in makyajını yapan Gülcan Bayaröge, daha önce canlandırdığı karakterlerin aksine, baskın Bihter karakterini öne çıkaran bir göz makyajı yaptığını söylüyor. "Göz makyajını yaparken, far kullanmıyorum, sadece siyah kalemle...
  3. Beren Saat

Beren Saat

ne zamandır büyüyüp giden beren saat tuba büykğstn kavgası varr... beenn Beren SAAT fanıyım..ve sonuna kdr onun arksndayımmm..ona kfr etmeleri beni çok rahatsız ediyorrr siz ne fanısınz ve ne düşünüosnz?? "BS"..!!
  4. Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Fotoğrafları arıyorum ama mümkünse yeni çekilmiş olan resimler olsun 2012 ye ait olsun :)
  5. Beren Saat Tazminat Kazandı

Beren Saat Tazminat Kazandı

Bu sayfa; Beren Saat Tazminat Kazandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir züre önce resimlerini izinsiz olarak kullandıkları gerekçesityle bir şampuan firmasına dava açan Beren Saat davayı kazandı. İlgili firma Saat'e tam 715 bin TL tazminat ödeyecek. İşte detaylar... Oyuncu Beren Saat, saç beyazlarını kapatıcı şampuan reklamında izinsiz olarak fotoğraflarının...

Sayfayı Paylaş