gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bihter'in trençkotu moda oldu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

bihterin trençkotu bihter trenckot ünlülerin trençkotları girya fiyatı ltb trençkot Aşk_ı memnu dizisini izlemeyen yoktur.İzlemeseniz bile reklamlardan,haberlerden,magazinden vs..bir şekilde denk gelmiş görmüşsünüzdür.Ben pek izlemem çünkü o saatlerde kurtlar vadisi adında ki dizi ile çakışıyor ve malesef eşimde o dizinin hayranı.Oturup bir güzel polatı,mematiyi ve abdulheyi hatta iskenderi izliyorumm:D:D:D Eşim aşk-ı memnu dizisi için +21 yaş uygulaması getirdi:D:D(yaşım 21 de ondan)Böyle saçma sapan diziler izleme diyor.Ama benimle oturup yaprak dökümünü de bir güzel izliyor:DNe diyeyim erkek işte:)
    Neyse ben arada sırada tekrarlarına denk gelip aşk-ı memnuyu izliyorum.Öyle çok bağımlısı değilim o dizinin ama.İşte bazı şeylerden geri kalmayalım değil mi???:laugh::laugh::laugh:
    Aşk-ı memnunun bihteri yok mu?Oy o kadın ne fena ya:DNeyse neyse fazla açmayayım:D:D

Beren saat yani dizide ki rolüyle bihterin giydiği kıyafetler dudak ısırtıyor.Gerçekten hepsi birbirinden şık ve harika.Bihterin hemen hemen her bölüm giyiyor mu bilmiyorum ama bir ara denk geldim ; üzerinde gördüğüm trençkotu çok dikkati mi çekti.Gerçekten de çok hoş değil mi??İşte şimdiler de o trençkot moda oldu:)

Yerli- yabancı hemen hemen her ünlüde görebilirsiniz:)Tabi ki ünlülerin ve bihterin giydiği trençkot burbery markasına ait ve fiyatı 700 tlcik:DYakında bende de görürseniz hiç şaşırmayın.Tabi beni de görebilirseniz:D:D:D

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben bihterden öncede giyiyodum bunlardan :seker:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha zaten modayı onun üzerine giydiriyorlar yaa

Bihter'in trençkotu moda oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. radyofrekansli guzellik (moda oldu)

radyofrekansli guzellik (moda oldu)

Radyofrekanslı güzellik Şimdi moda; ilerleyen zamanın ciltte bıraktığı izleri, risksiz ve neştersiz silmede oldukça iddialı olan 'radyofrekans ile cilt sıkılaştırma'... Radyo dalgalarının yaydığı ısı; yüz, boyun, kolaltı, karın, dizüstü ve bacak içi gevşemelerinde kullanılabiliyor Yakın bir zamana kadar cildin gevşeyen elastik yapılarını eski gerimlerine kavuşturmak çok da mümkün...
  2. Padişah sporu moda oldu

Padişah sporu moda oldu

Sultanların form tutmak için kullandıkları kulplu gülle ‘girya’ sporuna ilham verdi. Osmanlı İmparatorluğu’nda savaşa hazırlık dönemlerinde, şenliklerde sıkça kullanılan kulplu gülleyi andıran girya”, şimdi fitness tutkunlarının yeni oyuncağı. Spor hocası Murat Şinikçi, “Bu aletle aynı adı taşıyan ‘girya’ sporu, hız, kuvvet, esneklik, denge sağlıyor” diyor. Üstelik 7′den 70′e herkes girya...
  3. şimdi din değiştirmek moda oldu

şimdi din değiştirmek moda oldu

din değiştirmek istiyorum din değiştiren türk ünlüler değiştiren ünlüler sanat camiasında özellikle nedense ünlülerimiz sevgilileri için dinlerini değiştirmeye başladı dünyanın sonu geliyor galiba.... AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! AŞKIGÜZEL MANKEN TATİANA MARİNESCU, HANGİ ÜNLÜ İÇİN TÜRK OLMAYI DÜŞÜNÜYOR... Romen manken Tatiana Marinescu, bir dönem Gizem Özdilli'yle aşk yaşayan 'Otomobil Osman'...
  4. bihter'in kırkı..

bihter'in kırkı..

bihterin kırkı Sn davetliler bu konuda hassasiyetinizi göstermenizi bekler Beşir'ede yazık oldu diyerek sefaat diliyoruz.. Katılım durumu : Evet Hayır Belki Organizatör : Belen Zaman : 3 Ağustos Salı 10:30 -13:30 Yer : Bihter neyi itiraf edecekmiş Firdevs Hanım mh.Nihali öldürmemek için beni öldürüyorsun sk. sen benim oğlumdun apartmanı no :24...
  5. Trençkot Modelleri

Trençkot Modelleri

kırmızı trençkot modelleri Kışın vazgeçilmezlerinden biri olan trençkotlar ünlüler dünyasındada vazgeçilmezler arasında.Modası geçmeyen ve giymekten hiç sıkılmadığınız trençkotlar bu senede ençok tercih edilenler arasında yerini alıyor.Sizler için bir kaç terençkot modelleri...

Sayfayı Paylaş