gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayarınızda ki Yazılarınızı Nasıl Küçülteceksiniz?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bilgisayardaki yazıların küçültülmesi bilgisayarda ki yazılar büyüdü

Belki kardeşiniz pcnizi kurcaladı, ya da siz yanlışlıkla yaptınız ve bilgisayarınızda ki yazılar bir anda büyüdü diyelim melekler. Nasıl küçülteceksiniz? :)

Bunun için iki yol önerebiliriz sizlere;
    *Klavyede Ctrl tuşuna basılı tutarak mause nin ortasındaki topu öne geriye hareket ettirerek yazıların boyutunu ayarlayabilirsiniz.

*İnternet seçeneklerinden GÖRÜNÜM - Metin Boyutu ayarlarını ORTA'ya getirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda ki Yazılarınızı Nasıl Küçülteceksiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarlar Yaşantımıza Öylesine Girdi ki...

Bilgisayarlar Yaşantımıza Öylesine Girdi ki...

Bilgisayarın işletim sistemi her açıldığında ‘MERHABA HOŞ GELDİNİZ’ diyor. Canlı bir varlık olmamasına rağmen onun bizi her gördüğünde merhaba demesi hoşumuza gidiyor. Oysa anahtarı olmasına karşın kaç kişi bir ‘hoş geldin’ cümlesini duyabilmek için zile basıyordur. Ne zormuş bu ’hoş geldin’ i duymak. Televizyondaki dizilerden bir sahne kaçırılmasın diye kapıdaki selamlaşma anı kaçırılıyor....
  2. Aşk ki Bu Yazıyı Okuduğun Gözlerindir

Aşk ki Bu Yazıyı Okuduğun Gözlerindir

Zaman,gözlerinde bütünleşen bir aşkın ömür boyu sürecek olan sevda kıvrımlarında saklıdır. Zaman sen olan haline sıkışan hayalin,içimde yokluğunla en büyük yaradır. Ümit ettiğim yâr. Dünya gözüyle bana cenneti anımsatan bakışlarınla ’’ey sevgili’’.Yürek kıvrımlarımda dolaşan aşkın ta kendisi…. Gel artık,yokluğun en büyük bir yangın yeri.. Bir tek müebbet,bir idam sehpası,çocuk gülüşlerden...
  3. Bilgisayardaki yazılarım büyümüş nasıl küçültebilirim?

Bilgisayardaki yazılarım büyümüş nasıl küçültebilirim?

Bilgisayardaki yazılarım büyümüş nasıl küçültebilirim? Lütfen biri bana yardım etsin denedim her şeyi baktım ama olmadı siz belki bilirsiniz :S
  4. Bilgisayarlarda ki Id Numarası Nedir ?

Bilgisayarlarda ki Id Numarası Nedir ?

Bilgisayarın İd Numarası Bilgisayarın İd Numarası Hakkında Bilgi Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz Teknik Destek bölümümüzde ki bu sayfamızda sizlere sunacağımız bilgi Bilgisayarın İd Numarası Hakkında Bilgi ve detaylar.. Bilgisayarın Id numarası adı üstünde onun kimlik numarasıdır. Bu numarayı kaybetmemeniz gerekir. Id numarasına ulaşmak için: Bilgisayar...
  5. Fotoğraf Boyutlarını Nasıl Küçülteceğim ?

Fotoğraf Boyutlarını Nasıl Küçülteceğim ?

Bu konu; fotoğraf boyutları nasıl küçültülür hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çektiğiniz fotoğrafları msninize ya da forumlara yüklemek istediğinizde yükleyemiyor, boyutları küçültün uyarısı alıyorsanız, bu fotoğrafları küçük bir işlemden geçirmeniz gerekmektedir. Peki bunu nasıl yapacaksınız ? Aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda artık fotolarınızı istediğiniz...

Sayfayı Paylaş