gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bilir misin yar ?
    Bilir misin şarkıların her notasına seni hapsetmişken, yasaklanmış şarkılarla yaşamanın ne demek olduğunu ? Bilir misin ruhum gözyaşlarıyla beslenirken, nehirleri kurumuş bir şehirde nefes almanın ne denli zor olduğunu ?

Ben biliyorum yar… Biliyorum soluksuz adım atmayı, biliyorum pınarsız çağlayanlar gibi akmayı…

Hisseder misin yar?

Hisseder misin kana bulanmış yüreğimin can çekişmelerini? Hisseder misin mil çekilmiş gözlerimin her dakika başı nemlendiğini ?

Ben hissediyorum yar… Duyuyorum yüreğimin acı dolu feryatlarını.
    Duyuyorum dilsiz dillerimin çığlıklarını.

Belki de en doğrusu bilmemek, hissetmemek, duymamak… Gel gör ki başaramıyorum yar başaramıyorum. Çünkü sağır değil benim yüreğim .Kör değil gönül gözüm .Ölmemiş daha duygularım.

Tek çare var..YOKOLMAK..!

Peki son bir soru sana yar.Son bir soru…Bilir misin canıma can katarken varlığın, canımdan geçmenin yolunu? Candan geçmenin yolunu ?

BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumadan geçme

okumadan geçme

Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor: Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karım , her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.97'in bir gecesinde onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok...
  2. Okumadan geçme

Okumadan geçme

okumadan geçme Okumadan geçme Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti. Yanmanin nedeni aksam yedikleri degil,uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2 yildir götürmeye çalistigi bir birlikteligi bitirecekti. Aslinda bunu yapmakta geç bile kalmisti. ´Bitmeli dedi içinden, her gün bu tatsiz uyanis bitmeli.´ Genç adam bunlari düsünürken surati sekilden sekile...
  3. Forum İmzaları Bakmadan Geçme

Forum İmzaları Bakmadan Geçme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. SADECE AYNA bakmadan geçme

SADECE AYNA bakmadan geçme

kadınları anlamaktan yanaysanız ; çok güzel bir reklam lütfen izleyin melekler ÇOK GÜZEL BİR AYNA ... . . . . . . . . . . . http://www.reklamizlekazan.com/pages/reklamizle/?v=8CAFE9CEB707006

Sayfayı Paylaş