gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bimer Şikayet Sorgulama

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bimer şikayet sorgulama sitesi ve sayfası hakkında bilgiler Bimer Başbakanlık İletişim merkezi üzerinden istek, şikayet, ihbar görüş ve öneriler gibi başvurularda bulunuyorsunuz. Başvuruda bulunan kişiler zorunlu olarak ad soyad tc kimlik ve gsm numarası ile birlikte adres il ilçe cinsiyet eğitim durumu e posta gibi zorunlu bilgileri dolduruyorlar. Sonra başvuru metnini yazdıktan sonra yani güvenlik kodunuda girip başvuru yap diyorlar. Bu başvuruları yapmak isteyen arkadaşlarımız BİMER ŞİKAYET LİNKİ konumuza bakabilirler. Bu başvuru sonucunda sizler başvuru durumunuzun ne olduğunu öğrenmek istediğinizde,
    BİMER BAŞVURU SONUCU SORGULAMA >>>> TIKLAYINIZ

Yukarıdaki görselden dre anlaşılacağı üzere başvuru sayısının ve tc kimlik numarasının yazılması isteniyor ise de kimlik bilgilerinizi vermeden başvuru yapmamış iseniz sağdaki seçeneği seçebiliyorsunuz. Yani kimlik bilgilerinizi de vermeden şikayette bulunabiliyorsunuz.

Vermişseniz bu bilgileri tc kimlik ve başvuru sayısını yazıp sorgula diyorsunuz. Sonuç gösteriliyor size.

KAYNAK

BEYZA21 bunu beğendi.
Bimer Şikayet Sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç Şikayetler

İlginç Şikayetler

ilginç şikayetler halı şikayetleri Sayın Yetkili Kasada kasiyer 3,53 YTL lik tutarı, benden 3,55 YTL istedi. Bütün önce sıradaki müşterilerden aynısını yaptı. Ben 5 YTL verdim, kasiyer bana 1,45 YTL para üstü verdi. Normalinde 1,47 YTL vermesi gerekiyordu. Haziran ayında Antalya’daki dokuma mağazasında da öyle bir olay yaşamış ve size faks ve e-mail yolluyla şikayet etmiştim. Antalya...
  2. Telefon Şikayetleri

Telefon Şikayetleri

Telefon Şikayetleri çok ilginç Şikayet: Buzdolaplarındaki sebzelikler küçük. Sebep: Yer Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki tüketici toplantısı. Bu isteğin nedeni sorulduğunda alınan cevap ilginç: "Yaz ayları pek sıcak geçiyor. Ayakkabılarımızı içine koyup soğutuyoruz. Sebzelikler büyütülürse daha çok ayakkabıyı içine koyabiliriz." Şikayet: Klimamın randımanı düşük. Sebep: Yer...
  3. Şikayetim Var...!!!

Şikayetim Var...!!!

best fm şikayetim var best efem şikayetim var fm tüketici şikayetleri bir bir BEYAZ EŞYA ÜRETİCİLERİNE GELEN TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ Şikayet: Buzdolaplarındaki sebzelikler küçük. Sebep: Yer Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki tüketici toplantısı. Bu isteğin nedeni sorulduğunda alınan cevap ilginç: "Yaz ayları pek sıcak geçiyor. Ayakkabılarımızı içine koyup soğutuyoruz. Sebzelikler büyütülürse...
  4. devenin şikayeti

devenin şikayeti

Efendimiz arkadaşlarıyla oturmaktadır.Bir deve son hızla koşarak yanına gelir ve durur.Sığınmak ister gibi bir hali vardır.Az sonra da deveyi kovalayan sahipleri çıka gelir. -"Ey Allah'ın elçisi" derler,"bu bizim devemizdir,üç gündür onu arıyorduk,nihayet yanınızda bulduk" Deve Hz.Muhammed(sas)'in arkasında durmaktadır.O devenin yularını bırakmadan konuşur: -"Ama...
  5. eşlerden şikayet

eşlerden şikayet

evet kızlarr erkek dediğin öle bi uzuvla erkek olmuyo bi erkek nasıl olmalı sizce bence en başta dürüst olmalı ve eşinden habersiz bişiler yapmamalı bunları saymakla bitmez tabikii meralk ediyorum eşinden veya sevgilisinden hangi konularda şikayetçisiniz.evet kızlar konuyu açtık doldurun :ehi:

Sayfayı Paylaş