gebe
  1. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38

bin düşün bir cewap wer:..............

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında orkide tarafından paylaşıldı.

canlarım ciğerlerim mm sakinleri işte size bir soru binkere düşünün sadece bir kere cevap verin : işte vqaktin bitti son 1 günün 24 saatin var yani naparsın :????????????????????????? bekliorum cevapları :dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ailemin yaninda olur, bol bol ibadet ederdim herhalde... :uhu:
    Yani öyle yapmadigim seyler vs yapmam :)

Simdiye kadar yapmamisim, bu saaten sonrada yapmam :D:D

Allahim ama cok kötü birsey ya, rabbim yasatmasin :)

Haa birde abla, Hayal Dünyasina acmissin konuyu :D Bunun nerese hayal giiii :hhh:

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ben hayallerimin peşinden gidirdim masalcım ben ibadeten kurtardım cnm kendimi sıra hayallerde

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Canim, ben ibadetten kurtardim kendimi, nasil diyebilirsinki :S:S ???

1: Bunu sadece ALLAH bilir :)

2: Insan nekadar Ibadet etse, asla Tamam bukadar yeterliydi, diyemez :):)

Yaptigin Ibadetleri Allahin Kabul etmesi dilegiyle :):)

5. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabi canım oda dogru ama yani ben öyle bi duruma kadarda dewam edicem yetmesede artık elimden bişey gelmez ama olsun şonuçta yapım

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bir şey yapmazdım vasiyetimi verirdim sadece nasılsa yaptıklarımız dogru veya yanlış degişmiyecegine göre bu yanlış bir soru bence

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    aileme herşeyi 10 dk içinde anlatıp onları öpüp hemen malatya'ya sevgilimin yanına giderim uçakla 2 saat kaybederim.. ama olsun onada öleceğimi söylemem ki çok titremesin üstüme... dolu dolu yaşarım sonrada o geriye kalan 23 saati:hasta::hasta:

Son düzenleme: 28 Aralık 2009
  8. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tevbe istiğfar çeker kuran okurdum............

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende şule gibi yapardım aslında allah korusun öle bişey olursaa sevdiğimin yanında onun nefesini kokusunu sıcaklıgını yaşayarak ölürdümm....

10. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    :D:D:D hepinizin güzel hayalleri varmışş :D:D allah gönlunuze göre versin ben yazmamışım ammaa 24 saatimi nasıl geçireceğimi hemen kaza namazlarıma başlar son nefesimçıkana kadar kuran okurdum garanti böle yapardımm bebelerimide yanımdan ayırmazdımD::D

11. silentstorm

silentstorm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gururu falan bir kenara bırakıp onunla yapılmamış olan o konuşmayı mutlaka yapardım,sormak istediğim herşeyi sorardım herşeye rağmen onu çok sevdiğimi haykırırdım...
    ve aileme de onlar gibi bir ailem olduğu için çok şanslı olduğumu tekrar eder çok sevdiğimi yinelerdim...

12. karasewda

karasewda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12 saat ailemle olurdum anneciğimi ve biricik abimi doya doya öperdim geri kalan 12 saatte ise aşkımın yanında olurdum onun kollarında ölmek isterdim onun nefesi , kokusu bambaşka aman alah korsun bee :)

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evime sevdiklerimi toplarım zamanımı geciririm son ibadetlerimi ederim

14. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    ailemn yannda olurum ya da onun yannda;)

15. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tüm sevdiklerimi etrafıma toplardım, hep birlikte ruhumu çabuk teslim edim diye elbbete ki ibadet ederdim:) Ki bunları yaşadım ben, çok şükür...

bin düşün bir cewap wer:.............. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün) Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu, hepsi bu... Bir düş gibi geçtin hayatımdan... Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu,...
  2. bir düşünün

bir düşünün

Türkiye'de kaç okul var? 67 bin... Kaç hastane var? 1220... Kaç sağlık ocağı var: 6 bin 300... Peki kaç cami var? 85 bin... Her 60 bin kişiye 1 hastane düşerken, 350 kişiye 1 cami düşüyor. Peki kaç kilise var? 270... Kaç cemevi var? 100. * * * Türkiye'de kaç doktor var? 77 bin... Peki kaç din görevlisi var? 90 bin... Türkiye'de her 900 kişiye bir doktor düşerken, her 780 kişiye bir din...
  3. Tehlikeli Bir Düşünce...

Tehlikeli Bir Düşünce...

şökk geçti şökk geçti ne demek nedir ile ne demek TEHLİKELİ BİR DÜŞÜNCE Milli Eğitim Bakanlığı yeni bir düzenleme üzerinde çalışıyor. Her ne kadar proje de olsa, eğer bu hayata geçerse artık okullardan randıman beklemek mümkün olamayacak. Bununla ilgili haberi ilk defa izleyince şoke oldum. Tamam dedim artık başarı beklemek hayal olacak. Ne demek beş zayıfı olan sınıf geçecek? Bununla...
  4. Bir Lisan… Binlerce insan…

Bir Lisan… Binlerce insan…

Dil bilmek dünyalıların en önemli önceliklerinden biri. Yabancı bir dili anadiliniz gibi konuşabilmeniz günümüz iş dünyasında artık bir gereklilik. İş ilanlarında en çok karşılaşacağınız satır, en az bir dili mükemmel konuşmanız ve yazmanız olacaktır. Bizim eğitim sistemimizde yabancı dil konusu hala istenen noktaya oturmuş değil. Kolejlerden ve anadolu liselerinden mezun olanlar, üstüne...
  5. Bir Düş Seç Sevgili!

Bir Düş Seç Sevgili!

Bana bir renk seç sevgili, düşlerinde çiz resmimi. İster mavi yap, ister yeşil, sen yeter ki bir renk seç! Çocukken kurduğum hayallere benzer yerler düşle sevgili, sihirli ağaçlar koy ormana ya da dilekleri kabul eden bulutlar uçur gökyüzünde; yeter ki bir düş kurmayı becer. Sen aşkımıza bir isim ver sevgili! Hiç bilinmeyen bir dilde, anlamsız bir sözcük...

Sayfayı Paylaş