gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bios ayarları nasıl girilir yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Hem bilgisayar için hem laptop için bios ayar girişleri nasıl yapılır, bilgi verirseniz sevinirim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bios ayarlarına girmek oldukça kolaydır. Ancak masaüstü ve laptoplarda bios giriş tuşu farklıdır. Masaüstü bilgisayarlarda bilgisayar açılırken sürekli olarak Delete tuşuna basarak girebilirsiniz.
    Laptoplarda ise yine bilgisayar açılırken F2 tuşuna basmanız yeterlidir. Bıos ayarları sayfasında bilgisyarınızın tüm sistem ayarlarını yapabilirisniz...

bios ayarları nasıl girilir yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Su anda bir çok üretici firma AMI, AWARD ve Phoenix bios yongalarından birini kendi anakartlarinda ağırlıkla kullanmaktadır. Aşagida bu yongalara sahip bir anakartta bios upgrade in nasıl yapılacağı anlatılmaktadır. Ancak Bios upgrade yaparken bilgisayarın resetlenmemesi ve gücünün kesilmemesi gerekmektedir. Böyle bir durumda bios, tamamen bozulabilir. Ayrıca bios upgrade yapıldıktan sonra...
  2. çinekobu nasıl temizliyecem yardımmm

çinekobu nasıl temizliyecem yardımmm

Arkadaşlarım eşim çinekop almış yarına yapacam ama nasıl temizlenir bilmiyorum. Lütfen bana bir anlatsanız çinekop nasıl temizlenir ?
  3. KPSS tercihimi nasıl yapmalıyım yardımm

KPSS tercihimi nasıl yapmalıyım yardımm

Merhaba ben Kpss sınavında tercihlerimi nasıl yapacağım hususunda çelişkideyim.Acaba nasıl yapsam tercihlerimi bilgi verseniz çok iyi olur .
  4. bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm

bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm

Acilen yardımınız lazım. i harfi basıyorum başka şeyler çıkıyor, , basıyorum başka şey. Kafayı yiyecem ne olur yardım edin nasıl düzeletecem ben bu klavyeyi ;((
  5. Iphone 4sE posta ayarları için yardımm

Iphone 4sE posta ayarları için yardımm

Iphone 4sE için eposta ayarlarını nasıl yapabilirim?Maillerime acilen ulaşmam lazım yardımmm...

Sayfayı Paylaş