gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir Bilsen Sevgili...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bir bilseniz.. gözyaşlarını saklamanın zorluğunu bilir misiniz?ya da içten içe kopmaları,yanmaları?kalbe nehir gibi akan gözyaşlarına ne demeli?siz sizden gidenleri nasıl seyredersiniz?acının damlalarına ıslandınız mı hiç?

bir bilseniz...

sevdiğiniz insanın sizden,bir daha size geri dönmemecesine uzaklaşamasını seyretmek ve her adımda sizden biraz daha uzaklaştığını görmek,her anın bir ölüm olduğunu içinizde hissetmek nasıl bir duygudur?

bir bilseniz...

sizi sizden alıp götüren,bir yarınız kabul ettiğiniz parçalarınızın zamanla avuçlarınızın arasından kayıp gittiğini görmek nasıl dayanılmaz bir haldir?ve nasıl düşersiniz boşluklara,nasıl dönersiniz bahar ortasında sararmış kurumuş sonbaharlara?

bir bilseniz...

hayatın anlamını yitirdiğini,rengin hızla bulandığını,sesin sustuğunu,sigaranın dumandan öte sevgili olduğunu nasıl da öğrenirsiniz?aynalar dönmeyen yüzünüzü nasıl saklarsınız kendinizden?onunla bulduğunuz gerçekliklerden nasıl da kaçarsınız?

bir bilseniz...

sevginin,zamanın,hayatın,gerçekliğin ihanetini nasıl kaldırır yüreğiniz?tükenişin resminin,adının,anlamının kendiniz olduğunu ve kendinizin solduğunu öğrenmeniz dayanılır bir şey midir?tesellinin küfür olduğunu bilir misiniz?

bir bilseniz...

bir bilseniz gidişlerin içinizde başlattığı savaşları...bilseniz gidişin yıkımını...bilseniz kalanın harabeliğini...rüzgarın soluksuzluğunu,sesin susuşunu...bilseniz her adımda uzaklaşmanın boşluğunu ve bilseniz boşluklara buz gibi uyanan,sarılan ve sonra damla damla adınızı yanaklara yazanları...bilseniz gidenin bıraktığı kalanı...bilseydiniz ardınızdaki yıkımı,gider miydiniz?bir bilseniz...

bir bilsen sevgili...

2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir Bilsen Sevgili...
    bilseniz kalanın harabeliğini...rüzgarın soluksuzluğunu,sesin susuşunu...bilseniz her adımda uzaklaşmanın boşluğunu ve bilseniz boşluklara buz gibi uyanan,sarılan ve sonra damla damla adınızı yanaklara yazanları..

Çok güzelll ...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

emeğine sağlık yaaa sabahhsabah iyi geldi banaaa... Hayatın bugun daha guzel oldugunu anadım...

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağolun beğenmenize sevindim:)

Bir Bilsen Sevgili... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bilsen Sevgilim

Ajda Pekkan - Bilsen Sevgilim

bilsen sevgilim ne kadar şu kalbim sizliyor aniden seni bir yerde görsem yine de boynumu sana karşı eğmem hayat devam eder yolumdan giderim hiç sanma sakın sensiz yaşayamam hiç sanma sakın sensiz yapamam unutmaki sen son aşkım değilsin bir başkasıyla yeniden başlarım inan artık seni ben sevmiyorum inan artık seni ben istemiyorum o eskidendi artık hepsi bittı sensiz de çok iyi...
  2. Bir Alyansım Bile Yok !!!

Bir Alyansım Bile Yok !!!

gümüş alyans Merhabalar meleklerim evleneli 2 yıl olcak nerdeyse ama benim bir alyansım bile yok yaa :uhu:Aslında alımıştık tabi ama maddi bir takım sıkıntılar oldu ve satmak zorunda kaldık diğer altınlarla beraber.Şimdi tekrardan almak istiyorum bana önereceğiniz modeller var mıdır acaba :)Ben netten bi kaç model buldum sizce hangisi daha güzel.Nolur fikir verin bana o kadar kararsızım ki...
  3. Bir Kedim biLe yoK!

Bir Kedim biLe yoK!

Merhaba sevgili meli$ler, Bir kaç gündür kedi almayi düsünüyorum. Normal kedilerle ilgili siteler vardir ve kediyle ilgili bilgiler verilmistir belki. Ama ben her culturun kendine has özelliklerine inandigim için, dolayIsIyla her evdede bir evcil hayvana baska bakildigina inaniyorum. Bu yüzden kedisi olan arakdaslardan öneriler bekliyorum. Belki biraz hayat tarzimdan bahsedersem bir...
  4. Gidiyorum sevgili,Gidiyorum bile demeyerek…

Gidiyorum sevgili,Gidiyorum bile demeyerek…

Gidiyorum sevgili, Sokaklar dolusu yalnızlık Ve bir o kadarda sahte dost bırakıyorum sana… Ve gidiyorum sevgili, Ardımda bıraktıklarımı sana layık görerek Cehennemin kapısındasın artık, bilerek Ve seni artık sevmeyerek… Gidiyorum sevgili, Sana tek bir söz söylemeyerek Sinemde sineni vurup öldürerek Ve seni beynimden silerek…. Gidiyorum sevgili, Bildiğim ne varsa bilmeyerek Bana kalan hesabı...

Sayfayı Paylaş