Bir coğrafya faciasıı

tubitt

Üye
Üye
Bir coğrafya faciasıı
Lise 2deyken çok yakınn bi arkadaşım vardı.Her şeyi birlikte yapıyoduk falan.Bigün coğrafya sınavına gircekti.Hoca bize 80 tane soru vermişti cevaplarına çalıştık,o sorulardan 10 tanesi çıkcaktı.Ben de ilk sınavdan 45 aldığım için çalışmaya mevburdum ve deli gibi çalıştım,tüm cevapları ezberledim :) Sonra sınav zamanı geldi 10 dkkada tüm cevapları yazdım ben ama arkadaşım yapamamıştı.Onun yapamadığı bi soru vardı bende soruyu sınav kağıdımın üstüne yazdım ordan bakıp görsün diye.Ama o yazıyı silmeyi unutmuşum :) 1 hafta snra sınav sonuçları açıklandı ben 100 almıştım sınıfta sadece.Hoca yanına çağırdı bu 100ün başındaki 1 fazla galiba dedi.Neden hocam dedim.Sınav kağıdı üzerindeki yazıyı gösterdi bana.Arkadaşımda cevabı aynen yazmış insan virgülünü değiştirir bari ya :)Sonra neyse bi daha olmasın dedi,ben de oturdum yerine.Ama o yıl çok dalga geçilmişti benle :) :)

Yok canım bunda bişe yokkı daha neler yapılıooo ki bu devede kulak..hangimiz yapmadık ki okul yıllarımızda..

hoca bize böylr soru verince yarısına ben çalışırdım yarısına arkadaşım çalışırdı...sonra herkes çalıştığı soruları yapardı...sonra da birbirimizden bakardık..öyle bi bütün olurduk:)

Oh ne güzel bizde sorular verilmezdi veirlmiyorda..
Aynısı iki arkadaşımında başına gelmişti Allahtan silik yazmıştıda hoca farketmemişti :D

bide benm kopya sitillerimi görseydin hele bi arkadaşın vardı kağıda küçük yazıp avucuna saklardı sınavda nasıl okurdu onları bilmm sınavdan sonra bi açardı çarşaf gibi ey maşallah

Geri