gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir demet yasemen şarkısının sözleri nasıldı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rahmetli Zeki Müren söylerdi bir demet yasemeni.Ama artık televizyonlarda Türk sanat müziğinden eser yok.Ne güzel şarkıydı.Ama sözlerini bile unuttuk.Yazabilirmisiniz buraya acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir demet yasemen Aşkımın tek hatırası
    Bitmiyor ayrılık
    Dinmiyor gönlümün
    Hicran yarası

Ağlasam inlesem
    Silinmez bahtın karası
    Bitmiyor ayrılık
    Dinmiyor gönlümün
    Hicran yarası

Söz: Zeki Müren
    Müzik: Zeki Müren

Bir demet yasemen şarkısının sözleri nasıldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir demet yasemen:))

bir demet yasemen:))

Bazen oyle bazen boyle, bazen icten bazen suctan ama egri ama bugru, soylenir durur ayrilik esnasinda bazi sizi sozler, iste bu bazi sizi ayrilik sozlerinden bir demet yasemen) -ayrilmaliyiz, sekerim.. benim bilmedigim bir beşik kertmem varmis.. annem bugun soyledi -gel iki medeni insan gibi ayrilalim hayatim.. medeni medeni, havaya bir madeni para atalim.. yazi gelirse: tak sepeti koluna,...
  2. Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü

Demet Akalın Rota Şarkı sözü -Demetin rota adlı şarkısını dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ben artık ezbelermek için sizden Demet Akalın Rota Şarkı sözlerini rica ediyorum.
  3. Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısı 21 Temmuz sözleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısı 21 Temmuz sözleri istiyorum

Merhaba arkadaşlar 21 temmuz Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısının sözlerini ezbere bilen varsa bana Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısı sözlerini yazar mısınız acaba
  4. Bir Şarkısın Sen Tahir'den Kırmızı Gül Demet Demet Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Tahir'den Kırmızı Gül Demet Demet Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Türkü Sözü 21 Temmuz Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Sözleri 21 Temmuz Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Tahir Türkoğlu 'nun seslendirdiği Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Sözleri ile karşınızdayız melekler :) Kırmızı Gül Demet Demet Kırmızı gül demet demet Sevda değil bir alamet Gitti gelmez o muhannet Şol...
  5. Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri

Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri

Demet Akalın İntikam Şarkı Sözleri Bu kalbi kıranlar cezasız kalmadı Senin farkın ne ki ucuz kurtulacaksın? Yalansız bir dünya var ama uymaz sana Peki benden sonra kimi kandıracaksın? Hariçten gazel okumasın hiç kimse Ne çektiğimi benden başkası bilemez Özrün de bir karizması kalmadı Aman eksik olsun vallahi istemez Vicdanın konuşacak uykuların kaçacak Bütün olup bitenin hesabı sorulacak...

Sayfayı Paylaş