gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

Konu, 'Kadınca' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri erkeğe alınabilecek romantik hediyeler yıldönümünde hediyeler yıldönümünde erkeğe ne hediye alınır alınacak romantik Merhaba melekler, Sizlerden biraz yardım isteyeceğim.Sizce bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye ne olabilir.Yada siz olsanız ne alırdınız.
    Hangi hediye erkeği mutlu etmeye yarayabilir,hep birlikte bulalım hadiii

:grouphug::grouphug:

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ilk cevap benden olsun erkeğe hediye almak zordur seçenek azdır çünki,
    ben evlilik yıl dönümünde romantik gece hazırladım çok işe yaradı tavsiye ederim

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bir erkeğe verilebilcek en güzel hediye ''fazlaca ilgi'' (soyut olarak) onun dışında erkekler neye ilgileri varsa onlarla mutlu olurlar... Mesela.. Futbol delisine forma hediye etseniz aammnninnn !!!!! mutlulukta çıldırır... veya yeni bir cep telefonu....

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi arkadaşlar bu kadar mı yaaa, başka nasıl hediyeler alınabilir.Yardımcı olun biraz.

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    hemmm simdi ikiye ayiralim sevgili/es tmm bunlara romatik geceler yada ne biliym daha fantazii seyler alinabilir:zuha: normal erkek arkilerime yada kardeslerime en son ne aldim mesela büyük tam bi moda manyagi istedigi spor ayakkabiyi aldim genelde üst bas aliyorum.

hediye seciminde bende cokk zorlaniyorum özellikle esime hediye almak isterken bazen bisey gözüme carpiyo tmm bu tam onluk diyorum ama genellikle bende arkilerden yardim almayi tercih ediyorum özellikle esiniz benimki gibi titiz, biseyi begenmeyen bi tipse:D
    dogum gününe özel bi video hazirladim gecen mesela cocukluktan bugüne bütün fotolari aradim buldum taradim videoma ekledim cok duygulandi :)

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya ben cok klasik seyler almisim sanirim dusununce,genelde saat aliyordum,esime de ilk hediyem saatti,kazak,gomlek,vs haricinde cok guzel hediyelik esyalar yapan yerler var,yani bardak resmi basimi,guzel bir resminizin pazil hali vs secenekler gorusecegin yer ile de degisebilir.

7. jupiter

jupiter Forum Okuru

yaw kizlar hadi cok az vaktim kaldi biraz daha secenek söyleyin bana

8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

klasik olcak ama mevsimine göre gömlek yada kazak,polar veya mont olabilir.
    eğer fazla düşkünse futbola lisanslı ürün satan mağazalar oluyor ya acayip seçenek var oralarda.saatinden tut kupasına kadar,çantalar,eşortman takınları falan.(büyük kurtarıcı oluyo valla :D:D:D )
    onun dışında işine göre kol düğmesi,kravat yada güsel bir kalem bile olabilir :)
    bide tek bir hediye değil de ufak tefek bikaç hediye almayı seviyorum ben,bunlar da benim fikirlerim,umarım yardımcı olmuşumdur :)

9. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  10. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  11. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  12. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  13. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  14. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Hmmm seçenekler gerçekten fazla ve katre-i matem sunduğun seçenekler degişik gerçekten tşkler..

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bence alınabileck en güzel hediyelerden biridir>>

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle...
  2. En Güzel Hediye

En Güzel Hediye

Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :) Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki: -"Ben anneme kocaman bir ev aldim" İkincisi: -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"...
  3. Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

kocaya hediye Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ... 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum...
  4. Bir erkeğe alınabilecek en güzzel hediye ne olmalı

Bir erkeğe alınabilecek en güzzel hediye ne olmalı

melek arkadaşlarım daha önce bu soru soruldu mu bilmiyorum baktım göremedim o bakımdan soruyorum:D sizce bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye nedir? ya da nasıl bir ortamda kutlanmalı ne yapılmalı el emeği değerli ne yapılabilir? bu erkekler çok zor beğeniyo yahu:d
  5. Kadınlara Alınabilecek EN Güzel YIlbaşı Hediyeleri

Kadınlara Alınabilecek EN Güzel YIlbaşı Hediyeleri

kadınlara alınacak hediyeler Yılbaşı geldi çattı...Ne hediye alıcağınıza karar verdiniz belki birçoğunuz hediyelerinizi aldınız bile...Yada bayan arkadaşlarınıza kızkardeşinize ve annenize ne hediye alıcağınıza hala karar veremediniz...Ozaman sizler için hazırladığımız bayanlara alınabilecek yılbaşı hediyeleri listesine bakmanızı tavsiye ediyorum melekler... 1.Yılbaşının rengi kuşkusuz ki...

Sayfayı Paylaş