gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bir gün daha yaşandı ve bitti

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

bir gün daha yaşandı ve bitti birgün daha yaşandı ve bitti [​IMG]
    Bir gün daha yaşandı ve bitti
    Küçük sevinçleri ve küçük kederleriyle
    Herhangi bir gündü çok önemli değildi
    Seni düşündüğüm birkaç andan başka

Bilirim herkes payına düşeni yaşar
    Ve her yeni günde değişir hep bir şeyler
    Sen de kendi payından bir hatıra seç ne olur
    O ben olayım beni unutma

Beni unutma beni unutma beni unutma
    Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana
    Sen de kendi payından bir hatıra seç
    Ve o ben olayım unutma beni unutma

Bilir misin seni gerçekten sevdim
    Sevdiğim daha bir çok şeyin arasında
    Bir tek seni seçtim hatıralar arasında
    Sebep diye bir küçük mutluluğa

Bir gün daha yaşandı ve bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Daha GÜzel Bİr YaŞam İÇİn

Daha GÜzel Bİr YaŞam İÇİn

Özür dilemekten çekinme. •Aynı hatayı ikinci kez yineleme. •Duyurduğun ya da duyduğun haberlerin taraflı olduğunu unutma. •Büyük düşün, küçük zevklerin tadına var. •Dinlemeyi öğren. •Mükemmeli ara, kusursuzu değil. •Yaşlan ama paslanma. •Asıl savaşı kazanmak için küçük bir çarpışmayı yitirmeyi göze al. •İnsandaki iyiyi ortaya çıkarmayı bil. •Senden daha zeki insanları işe al. •İlk kez...
  2. Yeşim Salkım - Bir Gün Daha

Yeşim Salkım - Bir Gün Daha

Bir gün daha Yok gider ayak sevda neyime Aşka doymamış arsız gönüle Ah ne kadar yanlış bir zaman Sorma ölümüme ne de zor bu mekan Bak çok boş yürekler var Sevdadan habersiz Aşkı bilmez Bak çok boş yürekler var Sevdadan habersiz aşkı bilmez Tahtları gördüm Sırça samandan Bahtımı ördüm Zevk-ü sefadan Bıkmadı gönlüm Ah bu dünyadan Gel alma canımı birgün daha
  3. Yaşanmış ve İbretlik Bir Olay

Yaşanmış ve İbretlik Bir Olay

Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size nakletmek istiyorum. Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen,...
  4. Bir dizi daha bitti!

Bir dizi daha bitti!

Bu dizilere dünya kadar paralar harcıyorlar yazık.. YAZ AYLARINDA YAYINLANMAYA BAŞLANAN ''EY AŞK NERDESİN?'' DİZİSİ, YAYINDAN KALDIRILDI. Yaz sezonunda atv'de başlayan ve Burçin Terzioğlu Yıldırım, Tayanç Ayaydın, Görkem Yeltan, Serkan Keskin, Füsun Demirel'in oynadıkları 'Ey Aşk Nerdesin?' isimli dizi yayından kaldırıldı. Reyting sıralamalarında çok da aşağılarda...
  5. Bir gün daha geçiyor...

Bir gün daha geçiyor...

Ekim ayının son günü, Bir ay daha bitiyor ömrümüzden Ve eşliğinde bedenimizden, ruhumuzdan, duygularımızdan geçiyor 1 ay daha. Mutlu ya da mutsuz geçen saatlerin her dakikası değerli yeter ki değerlendirmeyi bilmeli... yeni bir güne asık suratla başlamaktansa,sabah kalkar kalkmaz aynanın karşısında şekilden şekile girmeli, sonuçta ne olacağını bilmeden yaşıyoruz hayatta. Kimimize çok...

Sayfayı Paylaş