gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Bir gün verin bana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Bir gün
    Bir günüm daha olsaydı
    yaşamak için...
    Her şeyimi verirdim
    vere bilseydim...

Bir gün
    Bir gün daha kalsam yanında
    Her şeyimi verirdim
    seçe bilseydim...

Sadece bir gün istedim
    daha fazlası değil
    Uyanma, kalkma, gitme yanımdan
    bu gün son günüm
    doya - doya bakayım sana derdim...

Bir gün
    Sadece bir gün
    çok fazla değil ki
    hadi son kez sarıl bana
    bak bu son günüm...

Bir gün
    sadece bir günüm olsaydı
    yaşaya bilmek için
    her şeyimi verirdim
    yanında uyuyabilmek için...

Bir gün
    sadece bir gün verin bana
    sonra dönerim karanlığa
    çok değil bir
    bir gün verin bana

yaşamak için bana...

Bir gün verin bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abi bana bir ses ver

Abi bana bir ses ver

Şırnak'ın Gabar Dağı'nda PKK'lı teröristlerin pususunda şehit olan 13 askerden Piyade Çavuş 23 yaşındaki Seyfi Altuntaş, bugün Samsun'un Ayvacık İlçesi'nde 3 bin kişinin katıldığı törenin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Şehidin cenazesi, 7 yıl önce doğum sırasında kaybettiği annesi Fadime Altuntaş'ın yanına defnedildi. cenaze sırasında ilaçlarla ayakta duran kızkardeşleri...
  2. Lütfen biri bana akıl versin!!

Lütfen biri bana akıl versin!!

merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza 22 yaşındayım ve 30 yaşında bi sewgilim wardı,beni tam 4kişiyle aldattı we hepimizi aynı anda idare ediyordu..çok köütüyümm..çok iyi bi işte çalışmasına rağmen yediğini içtiğini harçlığını ben veriyordum,sadece sevdiğim için benim olan onundu.şimdi yalvarıyor,geceleri arıyor açmıyorum..ama ben onu çok seviyorum..gönlüm onu istiyor..ama korkuyorum..acaba...
  3. Bir sigara ver bana..

Bir sigara ver bana..

Bir sigara ver bana.. Zamansızlıkta tükenen hayatlara rağmen vakit kalmazken yaşanacaklaravadesini doldurup kaldırıyoruz çekmecelere yerigöğü.Çekimsiz samimiyetsiz yoktan yere.. Oturuşların rahatsızlığına rağmen bacak bacak üstüne atıp tehlikeye kucak açmak bu.Güveni sıfırlanmış bedenlerde korkusuz korkaklık. Ritmine ayak uydurmaya çalışırken zamanın tükeniyor bol dumanlı nefesler.Ne...
  4. Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri Arkadaşlar Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözlerini bilenleri buraya bekliyorum yazsınlar sözleri
  5. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...

Sayfayı Paylaş