gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Güzellik Yap Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Güzellik Yap Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini bilen varsa yazsın bu sayfaya

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Güzellik Yap Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...
  2. Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü

Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü

Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü Bir Güzellik Yap şarkı sözleri Murat Dalkılıç Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve daha önce Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısının sözlerini sunduğumuz Murat Dalkılıç hayranlarına, şimdide Murat Dalkılıç Bir güzellik Yap şarkı sözleri sunuyoruz :) Senin her halin sevmeye talim İtiraz etmem elinde istikbalim Ne kadar kırsan, kalp...
  3. Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısı

Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısı

Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısının sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.
  4. Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri var mı?

Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri var mı?

Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri Selam kızlar sizden bir ricam olacak acaba Murat Dalkılıç "Bir Güzellik Yap" Sözleri var mı sizin sitenizde baktım bulamadım da :S
  5. Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri (Ay ay ay) Yükseldim birine o kendini biliyor Yinede pas vermiyor oyalıyor etmiyorum pes Koklatmam, elletmem, yar etmem kimselere Yürü be! O benimdir dağılın, uzayın bakalım n'olur pes Sen de boş değilsin şimdi beni konuşturma Ver bana ver bana kalbini, elini korkak alıştırma Gel bizim oralara ortalık karışsın Kötü niyet yok maksat ayağın alışsın Bir fırt...

Sayfayı Paylaş