gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir mevsimlik aşk

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

alıntıdır

Bir mevsimlik aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir mevsimlik sevgi

Bir mevsimlik sevgi

Bir mevsimlik sevgiydi beyin hücrelerimi kemiren…Mantığımın üstünü örten…Yoksa bir inatmıydı gözbebeklerimi hırsa büren…Ya da bir aşktı,gerçek bir aşk kelimeleri yitiren… Nerden başlasam,toplasam,çıkarsam olmuyor…İzlerin kalıyor sadece,gerçeğin kimbilir nerde?Yaramda kanamıyor artık,kabuk bağlamış;ama çok acıyor.Senli kavramlar arasında gidip geliyorum.Kah arkadaş kah sevgili…Bazen umrumda...
  2. Mevsimlik Hırkalar

Mevsimlik Hırkalar

mevsimlik hırkalar mevsimlik hirkalar bebek hırkalrı Ben her mevsim hırka giymeyi çok severim benim için en kullanışlı kıyafettir hırkalar...Sizde benim gibi hırka seven biriyseniz ve her mevsim hırka giyerim diyorsanız siz meleklerime özel her mevsim giyebileceğiniz rengarenk hırka modelleri :tik:
  3. Mevsimlik elbiseler

Mevsimlik elbiseler

mevsimlik kıyafetler mevsimlik elbiseler ELBİSEDEN VAZGEÇMEM YAZ KIŞ GİYERİM DİYENLERDEN MİSİNİZ ? VALLA NE YALAN SÖYLEYEYİM BENDE BAYILIRIM ELBİSENİN HER TÜRLÜSÜNE :slm: YAZ KIŞ GİYME TARAFTARIYIM SERİN HAVALARDA DA GİYEBİLECEĞİMİZ ELBİSELERİ İSTER TAYTLA İSTER CORAPLA GİYEBİLİRSİNİZ BİRBİRİNDEN HOŞ MODELLER İŞTEEEEE:clapping::clapping:...

Sayfayı Paylaş