gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Bir önerim var !!!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Sevgili Adminlerim ve Sadmin acaba siteye sadece Siirler icin bi bölüm acilsa olurmu bir yildir siteye üyeyim varsa ben hala o yeri bulamadim :D:D:D Ünlü sairlerimizin Siirlerini paylasabilecegimiz bi yer olsa mesela sadece..... Böyle birsey mümkün olursa sevinirim :)

Simiden tüm yetkililere tsklerimi iletiyorum....

Bir önerim var !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evet benim bir önerim var

Evet benim bir önerim var

Özlenenler diye bir yer olsun. Oraya uzun süre görmediğimiz yada haber alamadığımız melekleri yazarız. bilen varsa merakımız giderilir. Mesela HİDOS göremiyorum uzun süredir. Aklıma geldi ama uygunsa açılmasını isterim:) teşekürler:cah:
  2. bir önerim var!!!

bir önerim var!!!

öncelikle merhaba herkese, bir oyun konusunda öneride bulunmak istiyorum. bahsettiğim oyun konuya en çok konu yükleme oyunu belirli günler ayarlansın adminler veya yöneticiler tarafından bu oyunla ilgilenecek olan yöneticiler gruplar hazırlasın . her gece olmasa da iki günde bir iki kişi arasında bu oyun yapılsın.. bu kişilere zaman verilsin önceden belirli bir saat kararlaştırsınlar. sonra...
  3. Göz çevresi kırışıklığına bir önerim var

Göz çevresi kırışıklığına bir önerim var

Akşamları yatmadan önce kayısı çekirdeği yağı ve tatlı badem yağını karıştırıp göz çevrenize masaj yaparak uygulayın. kısa zamanda olumlu etkisini göreceksiniz:)

Sayfayı Paylaş