gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Berna İbibikler Şarkı Sözü istiyorum ben

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Berna İbibikler Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum akşam çok hoş söyledi bu şarkıyı dimi :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Berna İbibikler Şarkı Sözü 4 Ağustos

Berna İbibikler Şarkı Sözü

Kara gözlüm efkarlanma gül gayrı
    İbibikler öter ötmez ordayım

Mektubunda diyorsun ki gel gayrı
    Sütler kaymak tutar tutmaz ordayım

Dağlar taşlar bu hasretlik derdinde
    Sabır sebat etmez gönül yurdunda

Akşam olur tepelerin ardında
    Daha güneş batar batmaz ordayım

Bahar geldi koyun kuzu meleşir
    İki aşık senelerdir bekleşir

Kara gözlüm düğün dernek yaklaştı
    Vatan borcun biter bitmez ordayım

Bir Şarkısın Sen Berna İbibikler Şarkı Sözü istiyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba kızlar dün akşam Bir Şarkısın Sen yarışmasını izlediniz mi? Ben izledim o ve orada Bernanın anadan ayrı şarkısına resmen bittim sizden de biliyorsanız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı Şarkısı sözlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  2. 30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözleri

30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözleri

Hepinize keyfi ve neşesi bol olan bir pazar günü diliyor ve sizden 30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözlerini biliyorsanız bana da yazmanız için rica ediyorum:)
  3. Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Sevemedim Karagözlük Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Sevemedim Karagözlük Şarkısının Sözleri

Sevemedim Karagözlüm Şarkı Sözleri Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı Bir Şarkısın Sen programının bu hafta ki bölümünde Berna Karagözoğlu 'nun seslendirdiği Sevemedim Karagözlüm Şarkı Sözleri ile karşınızdayız melekler :) Sevemedim karagözlüm Seni doyunca Hep kıskandım seni elden Yıllar boyunca Kuşlar gibi ikimiz bir Yuva kuralım Ayırmasın mevlam bizi Ömür boyunca Aramıza kimse Gelip...
  4. Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Tiridine Bandım Türküsü Sözleri Berna Tiridine Bandım Sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Kahverengi Gözlerin şarkısının ardından şimdi de Berna Karagözoğlu 'nun seslendirdiği Tiridine Bandım Türküsü Sözleri ile karşınızdayız :) Of oooof (Hey Heeey) Sabahleyin erken çifte giderken amman amman Öküzüm torbadan düşmüş gördün mü amanini yandım Amanini amanini amanini yandım...
  5. Bir Şarkısın Sen Berna Hamsi Balığı şarkısının sözlerini istiyorum

Bir Şarkısın Sen Berna Hamsi Balığı şarkısının sözlerini istiyorum

merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Berna Hamsi Balığı şarkısının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş