gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına türkü sözlerini istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına türkü sözlerini yazmanızı istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına Şarkı Sözü 4 Ağustos

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına Şarkı Sözleri

Siyah saçim dolam dolam

Boynunda kurbanin olam

Eger baska yâr seversen

Bu ellerde nasil duram

Sivasin yollarina

Çikayim doglarina

Birak ben beni vuram

Ölüm gitmez zoruma

Selvi boylum salin da gel

Bir bakisin ömre bedel

Ikimizi ayirdilar

Kör olasi zalim kader

Sivasin yollarina

Çikayim daglarina

Birak ben beni vuram

Ölüm gitmez zoruma

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına türkü sözlerini istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca Bir Şarkısın Sen Mukaddes kaç yaşında Sevgili melekler, geçen seszonda hayli ilgi gören ve ekranlara tekrar merhaba diyen Bir Şarkısın Sen yarışmasında ki yarışimacılardan Ceren Şahiner 'i daha önce sizlere tanıtmıştık. Şimdi de Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca anlatmaya çalışacağız.. :) Bir Şarkısın Sen programının küçük yıldızlarından biri...
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Şebnem Keskin I Have Nothing şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım şarkı sözü ile karşınızdayız :) Saçlarından bir tel aldım Haberin var mı yar yar Haberin...
  3. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Resimleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Resimleri istiyorum

Kızlar sizden mümkünse Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum ben çok beğendim o kızı ya :)
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes'in Söylediği Dostum Dostum Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes'in Söylediği Dostum Dostum Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkısı 14 Temmuz Sevgili melekler, beğeniyle izlenen Bir şarkısın Sen yarışmasında Mukaddes Bahçeci izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu hafta yayınlanan bölümden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkı Sözleri sizlerle paylaşmak istiyoruz :) Bin Cefalar Etsen Almam Üstüme...
  5. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri

Leylim Ley Şarkı Sözleri Mukaddes Leylim Ley Şarkısı Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Mukaddes Bahçeci ünlü müzisyen Zülfü Livaneli 'nin en güzel parçalarından biri ni söyledi. İşte Leylim Ley şarkı sözleri.. :) Döndüm daldan kopan kuru yaprağa leylim ley Seher yeli dağıt beni kır beni, leylim ley Götür tozlarımı buradan uzağa, leylim ley Yarı çıplak ayağına sür...

Sayfayı Paylaş