gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben emziriyorum ve biranın süt yaptığını duydum.Pek mantıklı gelmedi sonuçta alkol yani.Emziren kadın alkol alırmı hiç ? Bu bilginin doğruluk payı var mı ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    deyy çocuğu sarhoşmu etceksiniz :D:D haramdır biraaa süt yapsa ne oalcak haram sonuçta ama ben hiçççç duymadımmmm ince bulgur süt yapar bol bol yee :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    evet canım yapar çünkü içerisinde arpa suyu var ama alkolsüz olan biralar varya onlardan içilirse daha iyi olur hem dinen hemde bedenen seni sarhoş yapmak istemeyiz...

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşım içmene gerek yok.Süt yapacak onca besin varken bira içmek çok manasız..Bebeğinizi sık emzirin+süt yapan besinleri +bol sıvı tüketin

5. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    tövbe yarabbim daha neler duyacağız:abo: bira içip çocuğu emzirceğime mamalarla beslerim daha iyi.doğru olabilir ama hem sağlık için hem dinen çok sakıncalı uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bebeki sarhoş edersiniz valla

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    cemoşum bira deyip geçme her derde deva böbrek taşlarını bile bira düşürüyorr

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Evet süt yapar arpa suyundan dolayı ama alkolsüz olanı içebilirsiniz oda malt içecekleridir marketlerde ve internette bebek ve anne ürünü satan yerlerde bulabilirsiniz ben bizzat içtim ve kesinlikle süt yaptığını söyleyebilirim tekrar belirtmek istiyorum ki maltana içeceğinin içinde hiçbir şekilde alkol yok yani sıfır alkol.

8. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bende aynı kanıdayım mavim bizzat biliyorum gelinden duymuştum bizimm :))

MaWiM bunu beğendi.
  9. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    herşeyin peşinden koşa koşa başımıza bi iş gelcek :) şunu yaparsan çocuğun olur hadi yapalım :D çocuk olduktan sonrada yavrucum doysun yeterki bi bira içim die die alkolik yapacaklar bizi :D

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar sırf süt olsun diye bira içilmesine gerek yok bira içindeki arpa suyundan dolayı süt yapıyor maltana içeceğide arpa suyundan yapılıyor ve biradan tek farkı biranın içinde alkol var malt içeceğin ise alkol sıfır tamamen alkolsüz ve çok güzel süt yapan bir içecek.:)

Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa kültür vergisi kaldırıyor diyorlar doğru mu?

Avrupa kültür vergisi kaldırıyor diyorlar doğru mu?

Avrupa kültür vergisi kaldırıyor diye bir şey duydum. Bu haberin bir aslı astarı var mı? Gerçekten doğru mu? Bilgi verebilirseniz çok mutlu olacağım...
  2. müşfik kenter öldü mü doğru mu bu haber ?

müşfik kenter öldü mü doğru mu bu haber ?

Müşfik Kenter öldü deniyor doğru mu müşfik kenter öldü mü acaba ?
  3. bu doğru mu değil mi

bu doğru mu değil mi

ya arkadaşlar çoğu sitelere bakıyorum fenerbahçenin sevilmediğini söylüyorlar bu doğru mu değilmi gittikleri yerleden kötü şekilde uğurlanıyorlarmış ama ben böyle düşünmüyorum bizzat taraftarları görüyoruz sizce bu doğru mu nolur söyleyin.
  4. münir özkul öldü diyorlar doğru mu ?

münir özkul öldü diyorlar doğru mu ?

Yine bir laf çıkmış münir özkul öldü diye, gerçek mi acaba? Münir Özkul öldü mü arkadaşlar?
  5. Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu?

Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu?

safer ayı, safer ayının özellikleri, safer ayı nedir Sevgili melekler, Hicri yılın ikinci ayı Muharrem ayının ardından Safer ayıdır. Şu anda Safer ayıyız ve bu ay için cahiliyye devrinden gelme bela ayı söylemleri ne yazıkki günümüze kadar gelmiş durumda. Oysa bunun aslı astarı yoktur ve tamamen cahiliyye devri araplarının hurafelerindendir. Aşlağıda paylaşacağımız makalede bu konuyla ilgili...

Sayfayı Paylaş