gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Birçok İndirim Haberi

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

indirim
    En hoşuma giden Şeylerin başında geliyor alış veriş yapmak birde üstüne %60 , % 70 lere varan indirimler olunca dahada seviyorum . Dün yine Alış-verişteydim ve bir ton kıyafet aldım 10 parca alıyorsun 5 parça parası ödüyorsun ve 10 ' ar liradan.. Defacto acayıp indirim yapmış 1 alana 1 bedava..hamde erkek bayan reyonu hiç farketmiyor.

Tüm yıla yayılan sözde indirim dönemlerini bir kenara bırakırsak işte şimdi gerçek indirimler başladı!Zara, Mango,Afrodit, Polo, Adidas, Koton gibi özellikle bayanların vazgeçilmez moda markaları geçtiğimiz hafta itibariyle birer birer %50 indirimlerini duyurdular!
    Bedenler tükenmeden hemen en yakın alışveriş merkezine koşunnn !

Ayrıca farklı bir haberde;

Şimdi aldığım bir habere göre KYO Myfriend mağazalarında 16 Ağustos’a kadar tüm Genç Turkcell’lilere %25 indirim varmış. Yaz bitmeden ve indirimi beklemeden indirimli bikini almak isteyenlere bir fırsat…

Yine bir indirim haberi ;
    Kom' dan;

Kom’un Bomonti’de bulunan mağazasında, iç çamaşırı, gecelik, sabahlık, pijama, eşofman ve sweatshirt’ler çok uygun fiyatlarla Kom kalitesinde satışa sunuluyor. Mağazada mayolar ayrı bir bölümde sergileniyor. Ayrı ayrı indirim seçenekleri ile...

Bir indirim daha buna özellikle çok sevindim fakat numara bulmak zor oluyor :S
    Hotiç
    Ayakkabıda Türkiye’nin en önemli markalarından biri Hotiç. Hotiç’in Katğıthane’deki ucuzluk mağazasında seri soru ürünler çok uygun fiyatlarla müşterisini bekliyor.

Polo
    Profilo Alışveriş Merkezi’nde yer alan Polo outlet mağazasında çok fazla çeşit olmasa da birçok sezon sonu ürünü oldukça uygun fiyatlarla almanız mümkün.
    Fakat Melek elini çabuk tut tutki en azından kalanını yakalayabilesin ..

Quicksilver
    Sezon sonu ürünleri değerlendirmek için kurulan outlet mağazasında Quicksilver ürünlerini yüzde 50’ye varan indirimlerle almanız mümkün. Advantage Card sahiplerine ise beş taksit imkânı sunuluyor. buda Mükemmel bir şey bence..

Ve son olarakburaya kesin uğramanızı isterim..

Vetrina
    İtalyan ayakkabısının kalitesini ve ismini bilenler Vetrina markasına hiç de yabancı değildir. Teşvikiye ve Akmerkez’deki mağazasından sonra Vetrina, Bağdat Caddesi’nde de bir mağaza açtı. Burada outlet bölümü de bulunuyor. Mağazada normal fiyatın üçte birine ayakkabı sahibi olabilirsiniz. Ayrıca siz melekler için adreside veriyorum Melişler..
    Adres: Bağdat Cad. No: 381 / 17
    Tel: 0216 385 80 66

pamukşekeri bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bu sene kış çok fazla çetin olmadı ve erken bitti bile diyebilirim o yüzden mağazalar sezon sonu indirimlerine bayağı erken başladılar buda tabikisi tüketicinin yararına oldu.D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle kuzum hele kotondaki indirimlere bayıldım ben...Heryerde harika indirimler var... keyifli alışverişler herkese :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
Birçok İndirim Haberi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birçok kişinin sorunu:kepek!

birçok kişinin sorunu:kepek!

Kepek sorunu neredeyse gizemli bir konu. Şöyle ki, henüz hiç bir araştırma sonucu kepeğin tam olarak neden kaynaklandığı konusunda tatmin edici değil. Dolayısıyla bulunmuş tam bir tedavisi de yok. Yaygınlığı % 90'lar seviyesinde olan bu sorun genellikle 12 yaş ve üstünde görülmeye başlıyor. Kepeğin "konak" adı verilen bir türü de bebeklerde görülebiliyor. Gerçek şu ki, koyu bir...
  2. birçok kültürün birleştiği biryer MİDYAT

birçok kültürün birleştiği biryer MİDYAT

midyattaki kiliseler midyattaki oteller midyat kiliseleri kültürlerin birleşmesi MİDYAT TARİHÇESİ: Midyat'la ilgili ilk yazılı bilgiler M.Ö 13.Yüzyıla kadar uzanır. Asur kralları için ele geçirilerek talan edilecek bir bölgedir. II. Aşurnasipal M.Ö. 879 yılında gururla: 'Matiate'yi (=Midyat) ve köylerini buyruğum altına soktum. Bol ganimet edinip, onları yüklü haraca ve vergiye bağladım' der....
  3. birçok farklı insan türü

birçok farklı insan türü

farklı insan resimleri değişik insan fotoğrafları farklı türleri türleri fotoları ABD'li bazı bilim adamları, gelecekte birçok farklı insan türünün ortaya çıkacağına inanıyor. ABD'deki bazı bilim adamları, çevresel faktörler, savaşlar ve salgın hastalıklar yüzünden insanoğlunun evriminin devam edeceğine inanıyor. Unihuman ve Numan'lar Örneğin bir milyon yıl sonra farklı ırklardaki...
  4. A101 Marketleri'nden İndirim Haberleri

A101 Marketleri'nden İndirim Haberleri

a101 market a 101 indirimleri A101 indirimleri, A101 indirim haberleri, A101 market indirimleri, 2011 nisan indirimleri, nisan 2011 market indirim haberleri, yiyecek indirimleri Genel anlamda bir çok yerde hizmet veren A101 marketler zincirinin bir kaç indiriminden bahsetmek istiyorum; Bebek bezi, temizlik ürünleri, gıda ve içecek ürünlerine 28 nisan 2011 tarihinden itibaren A101...
  5. Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri

Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri

ünlü markaların, indirim, haberleri, bilgileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Birbirinden ünlü markalar çoktan sezon indirimine girmiş bile melekler...Geçiyorum şimdi ünlü markaların indirim haberlerine ◦Mango’da sezon indirimi başladı. %60′a varan indirim mevcut. ◦Koton’da %50 indirim ◦İpekyol ve Twist’te de %50 indirim ◦Fabrika’da %50′ye varan indirim ◦Divarese’de %50′ye varan...

Sayfayı Paylaş