gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bire Bin Katmak deyiminin anlamı nedir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bire Bin Katmak deyiminin anlamı nedir ben bilmiyorum ve bilmek istediğim için merak ettiğim için size soruyorum umarım siz biliyorsunuzdur bu deyimin anlamını:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bire Bin Katmak ne demek
    Bire Bin Katmak sözlük anlamı

Bu deyim olduğundan çok göstermek, abartmak anlamlarında kullanılmaktadır.

Bire Bin Katmak deyiminin anlamı nedir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Selam kızlar size bir deyimin anlamını yani manasını sormak istiyorum acaba Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir ne olabilir bilen varsa yazsın lütfen bana
  2. Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın lütfen!
  3. Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Aranızda Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını bieln var mı acaba varsa lütfen bana bu merak ettiğim Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını yazsın kızlar.
  4. Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir ben bir türlü bilemedim çare olarak da size yazmayı öğrendim haydi bilen varsa merakımız giderilsin:)
  5. Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

selam kızlar ben bir deyim duydum ve anlamını gerçekten de merak ediyorum acaba Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yapacak olan bir arkadaş inş vardır aranızda.

Sayfayı Paylaş