gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar size yine bir deyimin anlamını sormak istiyorum bu deyimi bende ara ara kullanırım ama oğlum merak etti sordu inanın o an anladığım ki bende tam olarak anlamını bilmiyorum ve ona açıklayamadım tabi :) Acaba aranızda Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bit Yeniği Deyiminin Açıklması Bit Yeniği Deyiminin Anlamı Nedir

Kuşkulu bir nokta, işin gizli kalmış, kötü ve aksak yönü.

Örnek:Bir bit yeniği var gibime geliyor bu işte, haydi hayırlısı.

Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını
  2. Açınmak Nedir bilen var mı?

Açınmak Nedir bilen var mı?

Merhaba kızlar size geçenlerde duyupta anlamını bilmediğim ve merak ettiğim bir kelimenin açıklamasını sormak için yazıyorum acaba aranızda Açınmak Nedir bilen var mı?
  3. Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam arkadaşlar size bir deyimin anlamını sormak için yazıyorum çünkü ben bu deyimin manasını bulamadım acaba Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir?
  4. Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir

Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar hiç duydunuz mu Biti Kanlanmak Deyimini ben geçenlerde duydum ve bunun anlamını çözemedim sizce Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı ne olabilir biliyorsanız yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş