gebe
  1. Bitlerden nasıl kurtulacağım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üyeyim Ben tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar .Ben bu bit olayının bugün farkettim.Hemen eczaneden ilaç aldık ve kulllandım . 1 saat e yakın br süre içinde taradım ve ölü bitler döküldü . 8 saat sonrada yıkayacağım . Nasıl geçeceği hakkında bilgi almak istiyorum . Lütfen yardım edin lütfen .

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bitlerden nasıl kurtulacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siğillerden nasıl kurtulacağım ben

Siğillerden nasıl kurtulacağım ben

SİĞİller Ve Tedavİlerİ (verruca) SİĞİLLER VE TEDAVİLERİ (VERRUCA) Siğil viral kokenli bulasici bir hastalik olup, etkeni human papilloma virus (HPV) diye adlandirilan bir virus ailesindendir. HPV virusunun bircok altgurubu olup bunlar da degisik klinik goruntu ve degisik ve degisik bolgelerde gelisimine olanak saglar. Sigillerin bulasma sekli direk deriden kontak seklinde olup, virusu...
  2. Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

bit nasıl temizlenir saç biti nasıl temizlenir bit nasil bitler saçtaki Arkadaşlar yeni bir eğitim öğretim yılı açılmışken sizlere çok önemli bir sorundan bahsetmek istiyorum.Özellikle okul döneminde sıkça karşılaşılan sorunlardan biri olan saçlarda bitlenme sorunu ile ilgili ne kadar bilginiz var bilemiyorum ama eğer hiç bilmeyenleriniz varsa aranızda yada bilgileriniz yetersizse lütfen...
  3. Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulacağız?

Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulacağız?

Bu konu; Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulacağız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, elimize aynayı alıp baktığımızda karşılaştığımız siyah noktalar hepimizin sinirini bozmaya birebirdir. Bazen hata edip sıkmaya kalsak da çaresi elbette bu değil. Peki bu siyah noktalardan , kötü görüntüden nasıl kurtulacağız? Çok kolay. Her evde bulunan malzemelerle yapacağımız bir maske bu...
  4. Şişmiş Ayaklardan Nasıl Kurtulacaksınız?

Şişmiş Ayaklardan Nasıl Kurtulacaksınız?

Bu sayfa; Şişmiş Ayaklardan Nasıl Kurtulacaksınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her organımızın önemi ayrı ve tartışılmaz. Ancak sabahtan akşam yatana kadar bizi taşıyan ayaklarımızın da ne kadar büyük bir iş yaptığını unutmayın ve onların bakımını ihmal etmeyin. Tüm gün boyunca koca bir vücut yükünü taşıyan ayaklar şişebilir. Eve kendinizi atıp, ayakkabılarınızı...
  5. Muhabbet Kuşlarının Bitleri Nasıl Temizlenir?

Muhabbet Kuşlarının Bitleri Nasıl Temizlenir?

muhabbet kuşu biti, muhabbet kuşu bitleri nasıl temizlenir, kuş biti nasıl temizlenir, muhabbet kuşu bitlerine çözüm Muhabbet kuşların da oluşan bitlerin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyenler için işinize yarayacak bilgileri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Kuş türlerinin de diğer evcil hayvanlar gibi bir çok hastalığa yakalanma olasılığı vardır. Bunların en başında bit, pire...

Sayfayı Paylaş