gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

biz ve gelinliğimiz

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

:hayal:melekler aramızda evli olan çok her genç kızın evlenmeden önce bir gelinlik hayali vardır yakası böyle olsun, kabarık vb olsun diye sizin gelinliğiniz nasıldı içinize sinerek beğenerek mi aldınız ve giydiniz ahh keşke bu olmasaydı da şöyle olsaydı dediniz mi?:ohh::dancing:

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ilk ben yazayım bari :hayal: benimki kayık yaka belden oturtmalı tek parça kabarık ama çok değil üstü işlemeli taşlı eteği yana toplanık üstünde taşlı papatya vardı güzeldi bana göre açıkcası canım eşimle beraber beğenmiş sipariş vermiştik içime sindi içimde uhte kalmadı yani ayy bir daha gelin olsak demi melekler bu defa nasıl daha çok özenir oynar dım :ohh:ben düğünümde çok oynamamıştım çünkü

Son düzenleme: 11 Nisan 2010
  3. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ve şık bir gelinliğim vardı omuzları açık saten eldivenli arkası uzun kuyruklu belden kuyruğa kadar taş işlemeli ve duvak yerine şık bir şapka ile tamamlanmıştı çokbeğenerek giymiştim bende fazla oynamadım ama şimdi olsa ooooooooooooooo

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy benim gelinliğimde çok hoştu...
    birde tığ gibiydim o zamanlar çok yakışmıştı..arkası v ,önü v şeklinde kısa duvaklı üstü işlemeli ,arkasında bel tarafında fiyonka benzer bir şey vardı...çok güzldi çokk:kucu:
    akıbetini sorarsanız 4 yıl önce sarardığı ve içine giremediğim için çöpe koyduk...hatırası vardı ama telleriyle falan muhafaza edemedim..çok taşındık...dolaplarda rezil oldu gelinliğim:D

5. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4-5 sene oldu evleneli ozamanlar cok begenerek almistim ama simdi sorsan ne gelinlikler cikti benim gelinligim eski model oldu tabi simdi olsa cok farkli bisey alirdim ama ozaman öyleydi hala saklarim hatta her yil evlilik yildönümümüzde giyerim yani hala icine girebiliyorum fazlasiyla

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha evlenmedım ama benım gelınlıgım nasıl olcakhala arastırıyorum yaa bana yardımcıolsanıza melekler nasıl olsun yaaa harıka bısı ıstıyorumm

biz ve gelinliğimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşlerimizin Meslekleri ve Biz

Eşlerimizin Meslekleri ve Biz

Melekler, bazılarımız çalışıyor bazılarımız ev hanımı ama hepimizi ilgilendiren ortak bir konu var ki o da eşlerimizin meslekleri, hayatımızı en çok etkileyen, çocuklarımızın geleceğini belirleyen, muhabbetlerimizin baş konularından biri eşlerimizin yaptığı işler... Kimlerin eşleri neler yapıyor hadi konuşalım... Zorlukları neler, neler yaşatıyor insana, çocukları etkiliyor mu, devamlı...
  2. Bilgisayar Ve Biz

Bilgisayar Ve Biz

Hayat=Bilgisayar Bilgisayar Vikipedi, özgür ansiklopedi Git ve: kullan, ara Bilgisayar, çok sayıda aritmetiksel veya mantıksal işlemlerden oluşan bir işi, program olarak adlandırılan önceden verilmiş işlem adımlarına göre yapıp sonuçlandıran bir araçtır. Günümüzde bu aracın daha çok yarı-iletken teknolojisiyle üretilmiş şekli yaygın olduğundan elektronik beyin olarak da bilinir. Ancak...
  3. Sırlarımız ve biz

Sırlarımız ve biz

Bu sırlarımızı sanıyorum erkekler açıklamış...Ne dersiniz gerçekten böyle miyiz?:shootout: kadınlar ağlar. ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz. kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar. kadınlar vitrinde gördükleri "indirim" lafına dayanamaz. indirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı...
  4. Nefsimiz ve biz

Nefsimiz ve biz

Alimlerimizin beyanlarına göre herkesin vücudunda nefs bulunur ve hiçbir zaman oradan çıkmaz. Nefs , Allah'ın emridir, vücuda konulması bir hikmet ve bir ilâhi irade sebebiyledir. Bilinmelidir ki insan vücudundaki nefsin sıfatlarını değiştirmek yani kötü sıfatları iyi hale çevirmek mümkündür; bu da mücahede ve riyazet ile olur. Tasavvufun gayesi, mücahede ve riyazet ile nefsi...

Sayfayı Paylaş