gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bkm express ile alışverişin avantajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben şu tvde gösterilen netten bkm expressle alışverişin avantajları hakkında bilgi almak istiyorudum..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Her şeyden önce BKM express ile yaptığınız alışverişlerde Bankalar arası kart merkezinin güvencesi altındasınız. Yani kart şifrem çalınır gibi bir korkunuz yok. Bunun yanında;

Bu sistem ile kart bilgilerinizi her alışverişte paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Kartınızı her zaman yanınızda taşımak zorunda kalmazsınız ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kendi belirlediğiniz şifre ile her yerden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Alışverişi taksitlendirebilir, puan ve ödüller kazanabilirsiniz.

bkm express ile alışverişin avantajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışveriş

Alışveriş

Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp...
  2. Bayramda Kredi Kartı ile alışveriş yapanlar dikkat

Bayramda Kredi Kartı ile alışveriş yapanlar dikkat

Bayramda kredi kartı ile alışveriş yapan tüketicilere ekstrelere dikkatli bakmaları önerildi. Ramazan Bayramı alışverişini kredi kartı ile yapan tüketicilerin, POS cihazlarındaki iletişim sorunu nedeniyle kartla çekimi birkaç kez denemesi nedeniyle bunun ekstrelere 2 kez yansıyabileceği bildirildi. Tüketicilerin, ekstrelerinin gelmesini beklemeden internet ya da telefon bankacılığı yolu ile...
  3. Bergüzar ile halit nikah alışverişi yapıyor

Bergüzar ile halit nikah alışverişi yapıyor

BERGÜZAR KOREL İLE HALİT ERGENÇ ÇİFTİ NİKAH ALIŞVERİŞİNE BAŞLADI .. Binbir Gece dizisinin olaylı aşıkları Halit Ergenç ile Bergüzar Korel, artık ilişkilerini sokaklarda özgürce yaşamaya başladılar. İki sevgili geçtiğimiz gün de Nişantaşı'nda elele gezerlerken objektiflerine yakalandılar. Civardaki kafelerin birinden karton bardakla kahve alıp sokakta elele dolaşan ikili nikah...
  4. bkm express hakkında bilgi verirmisiniz

bkm express hakkında bilgi verirmisiniz

Televizyonda gördüm.BKM express diye birşey çıkmış, alışverişte kolaylık sağlıyormuş.Nedir bu bkm express bilginiz varmı ?
  5. bkm expressle alışveriş nasıl yapılıyor

bkm expressle alışveriş nasıl yapılıyor

Selamlar. BKM express ile netten alışveriş nasıl yapılıyor bir türlü anlayamadım.Açıklayabilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş