gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bodur Tavuk Her Gün Piliç Deyiminin Anlamı nedir acaba

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Bodur Tavuk Her Gün Piliç Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa lütfen bana da yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Bu deyim,

1. Ufak tefek, minyon tipli kimselerin yaşlarından küçük gösterdiğini ve

2. Yetenekleri sınırlı kimselerin bir yere kadar yükselip daha fazla yükselemeyeceğini anlatmak için kullanılır.

Bodur Tavuk Her Gün Piliç Deyiminin Anlamı nedir acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bol Keseden Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Bol Keseden Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar acaba Bol Keseden Atmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamını bilen var mı varsa lütfen bana yazsın.
  2. Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar acaba Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını gerçekten de çok merak ediyorum aranızda Boy Atmak Deyiminin Anlamını bilen varsa bana da yazsın.
  3. Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye
  4. Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba

Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba

Selam arkadaşlar ben Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum havalı kimseler için söyleniyor da ama Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir?
  5. Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

selam kızlar eminim sizde ara ara duymuş yada kendiniz de söylemişsinizdir Buyrun Cenaze Namazına Deyimini pekşi merak ettim nedir Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı acaba?

Sayfayı Paylaş