gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Boğa Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

boğa burcunun özellikleri, boğa burcu kadını, boğa burcu kadınının özellikleri Boğa burcuna sahip bayanlar genel burç özelliklerinizi merak ediyorsanız sizlere boğa burcu kadınının genel özellikleri hakkın da merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz.
    boga_burcu.jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    tamda beni anlatıuyor valal burçlara çok inanamam ama beni kişiliğimi boğa çok yansıtıyor bende bi oğa kadınıyım

Elmira Ülger bunu beğendi.
Boğa Burcu Kadınının Genel Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boğa burcunun özellikleri!

boğa burcunun özellikleri!

boğa burcunun özellikleri boğa burcunun taşı olumsuz özellikleri burcu taşları yıldızı Yönetici Gezegeni: Venüs Element: Toprak Nitelik: Sabit Uğurlu Sayıları: 6, 4 Gün: Cuma Uğurlu Taşı: Zümrüt Renk: Pastel mavi, lila Tarot kartı: İmparatoriçe Hayvan: Boğa Bitki: Elma, selvi, menekşe, gelincik Kıymetli Taş: Topaz Kıymetli Maden: Bakır Olumlu Özellikleri: Pratik, güvenilir....
  2. Boğa Burcu Karaktersitik Özellikleri

Boğa Burcu Karaktersitik Özellikleri

Boğa burcu karakteristik özellikleri Boğa burcu insanı bazen can sıkıcı olmasına karşın, genelde sevimli ve sıcak kanlıdır. Nabza göre şerbet vermeyi bildiği için her ortama çabucak alışır. Fakat bu, yabancı insanlara samimi davranacağı anlamına gelmez. Kuşkucu ve kararsız karakterli boğa, yabancılara karşı soğuk ve çekingen olacaktır. Duygularından ziyade mantığını kullanır. Bu nedenle...
  3. Boğa Burcu kadınları...

Boğa Burcu kadınları...

Boğa kadınları Gerçek bir erkekseniz, Boğa Kızlarının gönlünü çalabilirsiniz. Zira o, her türlü erkek işini rahatlıkla yapabilir ve idareyi kolayca eline alabilir. Fakat, hiçbir zaman tercihi bu değildir. O, gerçek bir erkek arar. Bir Boğa Kızıyla birlikte olmaktan daha mükemmel bir şey olamaz. Karmaşık, zorlu, sert, şiddetli olaylar karşısında bile o inanılmaz dinginliğini, sükunetini...
  4. Boğa Burcu Annelerinin Kişilik Özellikleri

Boğa Burcu Annelerinin Kişilik Özellikleri

boğa burcu anneleri, boğa burcu anneleri nasıl, boğa burcunun annelk özellikleri Sevgili melekler, boğa burcundan olup anne olmaya hazırlanan adaylar veya anneleri boğa burcu olan meleklerimiz için işte boğa burcu annelerinin kişilik özellikleri.... Maddi açıdan tatmin olmayı isteyen bu anneler, iş annelik olunca herzaman ağır işçilerdir. Koruyucudurlar ve çocuklarına çok düşünürler....
  5. kova burcu kadınının özellikleri

kova burcu kadınının özellikleri

selam arkadaşlar bana çok acil kova burcu kadını hakkında bildiğiniz ne varsa paylaşmanızı istiyorum özellikleri sevdiği şeyler uğurlu günleri kişilik özellikleri falan nedir

Sayfayı Paylaş