gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

boş ver unut gitsin

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

boşver unut gitsin [​IMG]

boş ver unut gitsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya

Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya

Temmuz Ağustos Eylül her mevsimde durma gül Hayat inan çok kısa belki çıkmayız yaza Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya Ahmet Mehmet Süreyya hepsi boş hepsi hülya Bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya Aldatırlar aç gözünü unut artık geçmiş dünü Her...
  2. Unut Gitsin...

Unut Gitsin...

_________________ aş k, her yanı olmak taş kınıydı kalpte … _____________ ayrılık sadece bir yanı olduğunu gördüğünde __________ dönmekti bir baş ına kendi nefes evine … _________ ^^ ______________________ birazdan hiç öpülmemiş bir çocuk çıkacak, göğüs kafesimin kapısından dışarı birazdan ağaçlar belki de ilk defa ağlayacaklar sarsıla sarsıla ve dallarında birer...
  3. Sen namazı boş ver, benim kalbime bak!

Sen namazı boş ver, benim kalbime bak!

Bazılarına namaz kılmaları tavsiye edildiğinde “Sen namazı boş ver, benim kalbime bak!” gibi bir savunmayla karşılaşıyoruz. “Sen benim kalbime bak”, “İçin temiz olsun yeter” gibi sözlere sığınan bazı insanlar, ibadeti, namazı, tesbihi, zikri pek önemsemez, “olmasa da olur” gibi bir yaklaşım sergilerler. Oysa kalbin sahibi Allah’tır. Kalbi kim yaratmışsa, onun temizlik hükmünü de ancak O...
  4. Hayatıyla Yaptığı Fedakarlık Boşa Gitti

Hayatıyla Yaptığı Fedakarlık Boşa Gitti

hindistanda ölüye ne yaparlar, yakalar mı, güncel haberler, yanlış davranışlar hakkında haber burada Hayatıyla yaptığı fedakarlık boşa gitti. Meleklerim bunu bir haber olarak değil de insanlık olarak ele alalım. Baksanıza olaya başkalarının hayatı için kendi canından vaz geçen bir insan. Bu devirde görülmesi nerdeyse imkansızlaşan bir davranış. Fakat hiçte hoş değil. Birde boşuna gitmesi...
  5. İffet dizisi unut gitsin sözleri

İffet dizisi unut gitsin sözleri

İffet dizisinin 17 aralıktaki bölümünde çalan bir şarkı vardı nilüfer unut gitsin isimli bu şarkının sözlerini arıyorum. Varsa paylaşın lütfen.

Sayfayı Paylaş